• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » چاه ویل یارانه درآمدهای نفت را می‌بلعد/ عدم نیاز ۶۰ درصد یارانه بگیران به یارانه
  کد خبر : 2017588

  چاه ویل یارانه درآمدهای نفت را می‌بلعد/ عدم نیاز ۶۰ درصد یارانه بگیران به یارانه

  چاه ویل یارانه درآمدهای نفت را می‌بلعد/ عدم نیاز ۶۰ درصد یارانه بگیران به یارانهReviewed by on Mar 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، علی شمس اردکانی امروز در نشست تخصصی کنفرانس ملی اقتصاد مقاومتی در سخنرانی با موضوع برجام و مبادلات بین المللی انرژی، گفت: برای وارد کردن…

  چاه ویل یارانه درآمدهای نفت را می‌بلعد/ عدم نیاز ۶۰ درصد یارانه بگیران به یارانهReviewed by on Mar 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بازرگانی خبرگزاری فارس، علی شمس اردکانی امروز در نشست تخصصی کنفرانس ملی اقتصاد مقاومتی در سخنرانی با موضوع برجام و مبادلات بین المللی انرژی، گفت: برای وارد کردن بخش خصوصی به سفره برجام، باید آن را مطالبه کرد، چرا که رانت خواران اختصاصی و خصولتی همه توفیق های به دست امده از برجام را می بلعند و اشتهای انها هم انتها ندارد.
  شمس اردکانی با بیان اینکه اینان منابع را صرف گسترش موانع تولید می‌کنند و در چاههای ویل می پراکنند، بیان داشت: معتقدم ما به عنوان خواسته در دوران پسابرجام باید بگوییم خصولتی و اختصاصی موقوف شود.
  رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران تصریح کرد: افزایش درامد حاصل از فروش نفت و گاز باید سرمایه‌گذاری شود و نباید به بروکرات ها اجازه دهیم که آن را مانند گذشته هدر دهند.
  وی افزود: اگر دستاورد حاصل از انرژی را به سرمایه گذاری اختصاص دهیم و به طور متوسط برای هرشغل ۹۰ میلیون تومان به ارز و ریال نیاز باشد، ۲.۵ میلیون شغل در ان نهفته است.
  شمس اردکانی با اشاره به اینکه ما افتخار می کنیم که چهارمین کشور تولید کننده مهندس در جهان هستیم، گفت: زشت است که ما برای انکه این دانش اموختگان شغل آبرومندی داشته باشند، سرمایه گذاری نکنیم.
  رییس کمیسیون انرژی اتاق ایران گفت: ما باید به دموکرات هایی که به دولت آویزان هستند، از طریق اتاق اعلام جنگ کنیم.
  وی افزود: تمام درامدهای نفتی در چاه ویل یارانه ها می‌رود، در حالی که ۶۰ درصد از یارانه بگیران نیاز به یارانه ندارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.