• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » عده ای دریافت نجومی دارند و برای عده ای ۴۵ هزار تومان زیاد است
  کد خبر : 2017566

  عده ای دریافت نجومی دارند و برای عده ای ۴۵ هزار تومان زیاد است

  عده ای دریافت نجومی دارند و برای عده ای ۴۵ هزار تومان زیاد استReviewed by on Mar 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهاقان بیدار، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار گفت: امروز در کشور فردی را به شدت سانسور می کنند…

  عده ای دریافت نجومی دارند و برای عده ای ۴۵ هزار تومان زیاد استReviewed by on Mar 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دهاقان بیدار، کارشناس مسائل سیاسی در گفتگو با خبرنگار دهاقان بیدار گفت: امروز در کشور فردی را به شدت سانسور می کنند و آن امام انقلاب است، ما باید نسبت به این مهم حساس باشیم و نگذاریم دشمن به خواسته اش که فراموشی ارزش های انقلاب است برسد.

  حسین جدیدی با تأکید بر اینکه برای این انقلاب دویست و ۳۰ هزار شهید تقدیم شده است و مهم ترین خواسته آنها دفاع از ولایت بوده است افزود: وقتی رهبر انقلاب حقوق های نجومی را نامشروع می دانند چرا عده ای می آیند و آن را تبدیل به قانون می کنند تا فراموش شود که نظام اسلامی، نظام عدالت است و تبعیض در آن جایی ندارد؟

  وی خاطرنشان کرد: به افرادی انقلابی می گوییم که غیرت داشته باشند و در برابر اتفاقاتی که انقلاب را به خطر می اندازد مقابله کنند، به خاطر لبخند دشمنان کشور را نفروشند، برای اینکه چندصباحی بیشتر حکومت کنند به دشمنان دل نبندند و ملت را رها نکنند.

  جدیدی پیوند زدن سرنوشت امت اسلام به کدخدا را امری باطل دانست و گفت: با دشمنان نمی توانیم به سعادت برسیم همانطور که در قرآن داریم که یهود و نصاری از شما راضی نمی شوند مگر اینکه شما به آئین آنها بپیوندید و از آنها تبعیت کنید.

  کارشناس مسائل سیاسی با تأکید بر اینکه تبعیت از دشمن جز خواری عایداتی ندارد و همانگونه که اکنون شاهدیم نتیجه آن همه مذاکرات خسارت محض است و هیچ عایداتی به گفته خود مسئولان نداشته، حتی در جاهایی دشمنی ها بیشتر شده است تصریح کرد: ملت باید بیدار باشند و با فساد و دورویی مقابله کنند.

  جدیدی گفت: شب عزای دولتی ها شب پرداخت یارانه ای است که به تبع افزایش حامل های انرژی به آنها برگردانده می شود، ولی پرداخت حقوق های نجومی حق مدیران دولتی است و اکنون مهر تأیید مجلس شورای اسلامی را هم دارد،این امری است که کاملا قانونی در کشور تثبیت شده و دیگر حرفی برای گفتن نیست.

  وی تأکید کرد: اگر ملت خواب باشند هر کس هر چه دلش خواست می گوید و به راحتی همه چیز را وارونه جلوه می دهد.

  جدیدی گفت: اگر امروز مقابل این ظلم فاحش حقوق های نجومی حرفی نزنیم و با آن مقابله نکنیم فردا همین کسانی که حقوق های نجومی را گرفته اند دیگر برای مردم ارزشی قائل نیستند و آنها را برده های خود می دانند که برابر خدمت رسانی باید پول های نجومی دریافت کنند.

  دریافت پیام/

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.