• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نیروهای مسلح بازوان تامین امنیت هستند/ امنیت؛ زیربنای توسعه
  کد خبر : 2017512

  نیروهای مسلح بازوان تامین امنیت هستند/ امنیت؛ زیربنای توسعه

  نیروهای مسلح بازوان تامین امنیت هستند/ امنیت؛ زیربنای توسعهReviewed by on Mar 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار عبدالله عراقی در نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه که صبح امروز در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار شد، اظهارداشت: کارهای اجرایی و سخت با سربازان است و بیشترین زحمت را می کشند. جانشین…

  نیروهای مسلح بازوان تامین امنیت هستند/ امنیت؛ زیربنای توسعهReviewed by on Mar 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار عبدالله عراقی در نهمین جشنواره جوان سرباز سپاه که صبح امروز در مجتمع فرهنگی الغدیر برگزار شد، اظهارداشت: کارهای اجرایی و سخت با سربازان است و بیشترین زحمت را می کشند.

  جانشین فرمانده نزسا با اشاره به فلسفه سربازی گفت: یک مقوله ای که ما بعنوان امنیت داریم این است که بشر همواره بدنبال ان بوده است. ادم ها همیشه بدنبال ثبات و امنیت بوده اند.

  وی ادامه داد: ایجاد امنیت پایدار برای پیشرفت مهم است و امنیت پایه هر توسعه ای است و برای تحقق آن انسانها بخشی از اختیار خود را به نهادی به نام دولت دادند.

  عراقی با بیان یکی از وظایف ذاتی هر دولت بنا بر گفته افلاطون ایجاد امنیت، رفاه و معیشت است گفت: اگر امنیت وجود نداشته باشد نمی توان زندگی کرد.

  وی تصریح کرد: اگر در افغانستان، سوریه و عراق صبح بچه را بیرون می فرستید و معلوم نیست سالم برگردد و یا مرد خانواده بیرون می رود معلوم نیست کشته می شود یا نه، یعنی امنیت نیست.

  جانشین فرمانده نزسا با تاکید بر اینکه بازوی تامین امنیت نیروهای مسلح هستند گفت: در افغانستان حکومت وجود دارد اما حاکمیت نیست. پایه تامین امنیت نیروهای مسلح هستند. اگر امروز امنیت پایداری در کشور است مدیون خون شهدای سرباز است.

  وی ادامه داد: هر یک از ما در امنیت و توسعه نقش داریم. چرا در کردستان امنیت برقرار شده؟ بدلیل رشادت های امثال شهید کاظمی است و دولت در آن زمان حاضر نبود در آنجا سرمایه گذاری کند. اما امروز خانواده ها برای تامین جهیزیه در بانه و سردشت چادر زده و می خابند.

  عراقی زیربنای توسعه را امنیت برشمرد و گفت: امنیت به اقتصاد ملی هم بستگی دارد. تحمل سلایق مختلف، کنار هم زندگی کردن اقوام و وحدت ملی می تواند امنیت ملی را تقویت کند.

  جانشین فرمانده نزسا افزود: سربازی و نظامی گری دو ویژگی دارد؛ یکی نظم و انظباط و دیگری آموزش های خوب برای انجام ماموریت است.

  وی با بیان اینکه سرباز یعنی کسی که از سرش برای کشور و دینش بگذرد، تصریح کرد: همه ما سرباز هستیم. باید در دوره سربازی شغل و حرفه یاد گرفت. هرچه باسواد تر باشید بهتر کار را یاد خواهید گرفت ک باید در کنار تحصیل یک حرفه نیز آموخت.

  عراقی با تاکید بر اینکه سرباز باید وظیفه شناس باشد، اظهارداشت: امام به جوانان اعتماد کرد و فرمانده لشکر ۲۰ ساله داشتیم.

  جانشین فرمانده نزسا ادامه داد: باید استعداد یابی کرده و به سربازان اعتماد کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.