• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خیز امارات برای تصرف فرودگاه‌های جنوب یمن/ ریاض بزودی «منصور هادی» را می‌فروشد
  کد خبر : 2017478

  خیز امارات برای تصرف فرودگاه‌های جنوب یمن/ ریاض بزودی «منصور هادی» را می‌فروشد

  خیز امارات برای تصرف فرودگاه‌های جنوب یمن/ ریاض بزودی «منصور هادی» را می‌فروشدReviewed by on Mar 7Rating: «ماجد الخزان»، مسئول یمنی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: امارات در راستای اجرای نقشه نظامی خطرناکی که با هماهنگی کامل آمریکا تدارک دیده شروع به تسلط کامل بر فرودگاه های استان های…

  خیز امارات برای تصرف فرودگاه‌های جنوب یمن/ ریاض بزودی «منصور هادی» را می‌فروشدReviewed by on Mar 7Rating:

  «ماجد الخزان»، مسئول یمنی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: امارات در راستای اجرای نقشه نظامی خطرناکی که با هماهنگی کامل آمریکا تدارک دیده شروع به تسلط کامل بر فرودگاه های استان های جنوبی یمن گرفته است.

  وی افزود: آمریکا توطئه های نظامی گسترده ای را برای جنوب یمن طراحی کرده و در این بین، امارات را از بین نیروهای ائتلاف عربی، شاگرد اول خود برای اجرایی کردن آن می داند.

  این مسئول یمنی گفت: در نخستین مرحله از این مرحله نظامی، امارات فرودگاه حضرموت در شرق یمن را تحت تسلط کامل خود گرفته و هم اینک درصدد تسلط بر فرودگاه استان المخا است.

  الخزان با تاکید بر اینکه نقشه های نظامی مذکور به منظور گسترش تروریسم در جنوب یمن تدارک دیده شده، گفت: آمریکا در حال فراهم کردن زمینه جدایی جنوب یمن از شمال آن است.

  مسئول یمنی گفت: تلفات سنگینی که ارتش امارات از سوی القاعده و در پی حمایت های فرزند منصور هادی از این گروهک تروریستی متحمل شده ابوظبی را به عدم استقبال از رئیس جمهور مستعفی یمن کشاند.

  وی افزود: در پی شکست تجاوز ائتلاف عربی به یمن و بیهودگی ادامه آن، امارات دیگر عربستان را برادر بزرگ تر خود برای پناه گرفتن پشت آن نمی بیند بنابراین با فاصله گرفتن از جنون سعودی ها به دنبال حفظ منافع خویش است.

  الخزان گفت: اختلاف امارات و عربستان هر لحظه می تواند به جدایی امارات از ائتلاف سعودی منجر شود، ریاض، عبد ربه منصور هادی را که بهانه تجاوز نظامی به یمن بود سپر بلای خود می داند و امارات هم او را شخصی مهم تلقی نمی کند و به ریاض مخابره کرده که باید فردی مهم تر را بفرستد.

  مسئول یمنی تاکید کرد: دیری نمی پاید که عربستان منصور هادی را می فروشد و هم اینک به دنبال مشتری آن است و همچنین دیری نمی پاید که امارات به عربستان کاملا پشت خواهد کرد چرا که در جنگ یمن بیشتر از چیزی که فکرش را می کرد خسارت دید .

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.