• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , فرهنگی و هنری » جشن ۱۰۰ سالگی تأسیس آموزش و پرورش اردستان برگزار می شود
  کد خبر : 2017426

  جشن ۱۰۰ سالگی تأسیس آموزش و پرورش اردستان برگزار می شود

  جشن ۱۰۰ سالگی تأسیس آموزش و پرورش اردستان برگزار می شودReviewed by Iranvij-2 on Mar 7Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح اردستان، فرماندار این شهرستان اظهار کرد: سخت کوشی فرهنگیان اردستانی و ما حصل تلاشی که آنها انجام داده اند افتخاراتی است که در…

  جشن ۱۰۰ سالگی تأسیس آموزش و پرورش اردستان برگزار می شودReviewed by Iranvij-2 on Mar 7Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح اردستان، فرماندار این شهرستان اظهار کرد: سخت کوشی فرهنگیان اردستانی و ما حصل تلاشی که آنها انجام داده اند افتخاراتی است که در حوزه علمی و فرهنگی شهرستان بدست آمده است.

  علیرضا غیور شامگاه دوشنبه در جمع فرهنگیان شهرستان اردستان در سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور با حضور وزیر آموزش و پرورش گفت: شهرستان اردستان با توجه به ویژگیهایی که دارد همواره در حوزه علم، هنر و فرهنگ چهره های خوب و قابل توجه ای را به این عرصه تقدیم کرده است.

  وی افزود: امروزه و در شرایط فعلی اگر امکانات مناسبی در اختیار مجموعه آموزش و پرورش قرار گیرد به این بخش علمی کشور بیش از آنچه که شاهد هستیم کمک خواهد شد.

  غیور افزود: کمبودهایی که در بخش آموزش و پرورش وجود دارد نمی توانند با تمام وجود موفق شوند که پیشرفت داشته باشند و شاهد هستیم که امکانات و منابع کافی در اختیار این عزیزان و دانش آموزان قرار ندارد.

  فرماندار اردستان با بیان اینکه در اردیبهشت سال۹۶ جشن صد سالگی تاسیس اداره آموزش و پرورش شهر اردستان را خواهیم گرفت تصریح کرد: تلاش یک قرن سابقه و فعالیت طولانی، می طلبد تا امکانات و زیر ساختها در اختیارشان قرار گیرد.

  مطالبات فرهنگیان از قانون برنامه ششم توسعه احصاء و پی گیری می شود

  مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در حاشیه مراسم دیدار وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان اردستان گفت: استان اصفهان با هشتصد و ۶۰ هزار دانش آموز و ۵۵ هزار فرهنگی که مشغول فعالیت هستند مسائل و مشکلات مهمی را دارند.

   قائدیها افزود: اطراف اداره کل استان اصفهان کلاسهایی وجود دارد با جمعیت دانش آموزی کم و همچنین امکانات کم که شاهد اینگونه مشکلات بوده ایم.

  وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در کشورهای دیگر توسط دولت اداره نمی شود تصریح کرد: این در حالی است که در ایران ما به دنبال حق آموزش و پرورش و احصاء این حق از دولت هستیم.

  مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد ۱۱ سال عوارض نوسازی به آموزش و پرورش پرداخت نمی شد که در حال حاضر با پیگیریهای انجام شده طی دوسال گذشته این امر محقق و توانمندی اداره کل بالا رفته است.

  وی با بیان اینکه از نظر وسعت جغرافیایی استان اصفهان در کشور از نظر کمبود امکانات سوم یا چهارم بوده تصریح کرد: اما با توانمندی و وحدت همکاران خوب  پروژه مهر، و ساماندهی انجام گرفته است.

  قائدیها همچنین از کاهش مطالبات فرهنگیان هم گفت که این مطالبات نسبت به سال قبل کاهش داشته ولی مطالبات آنها پیگیری شده است.

  مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه مطالبات فرهنگیان باید از قانون برنامه ششم توسعه احصاء و پی گیری شود تصریح کرد:  احیای این قوانین می تواند آموزش و پرورش را به ریل خود برگر داند.

  وی با بیان اینکه مبنای کار فرهنگی در کشور آموزش و پرورش است افزود: مجلس آماده همکاری با آموزش و پرورش است که این نقطه قوتی است.

  قائدیها نسبت حقوق بگیران به دانش آموزان را درنرم کشوری  یک به ۱۳ دانست و تصریح کرد: این آمار در اصفهان یک به ۱۶ بوده که سه درصد بالاتر از نرم کشوری بوده و این یعنی نیروی انسانی ما خیلی کم است.

  این مسئول حل و فصل مشکلات آموزش و پرورش را لازمه داشتن یک عزم ملی دانست و تصریح کردک همه باید در این کمک حال و ساعی باشند.

  وی استقرار پایه دهم، پوشش تحصیلی،  انسداد بی سوادی، پژوهش و مشارکت مردم و خیرین، تعمیق عفاف و حجاب، توسعه رفاهی ، ایمن سازی و رتبه های ممتاز را از افتخارات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان دانست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.