• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشت
  کد خبر : 2017340

  ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشت

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از بازگشت حدود ۳ هزار میلیارد تومان به این صندوق خبر داد. جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از ورود دادستانی کل کشور به بحث تحقیق و تفحص از این صندوق خبر داد و گفت: با توجه به اسناد و مدارکی…

  ۴۲

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان از بازگشت حدود ۳ هزار میلیارد تومان به این صندوق خبر داد.

  جبار کوچکی‌نژاد رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان، از ورود دادستانی کل کشور به بحث تحقیق و تفحص از این صندوق خبر داد و گفت: با توجه به اسناد و مدارکی که به دست آمده، مقاومت زیادی در مقابل این تحقیق و تفحص علیه تیم تحقیق و قوه قضائیه وجود دارد.

  وی با بیان اینکه تخلف برخی اطرافیان مسئولان دولتی در این صندوق محرز شده است، ادامه داد: وقتی این اطرافیان بازداشت می‌شوند، برخی به تکاپو می‌افتند تا این کار به سرانجام نرسد.

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه دولت و وزارت آموزش و پرورش باید در این راه به تیم تحقیق کمک کنند، تصریح کرد: اگر برخی بخواهند بر سر راه تحقیق و تفحص مانع ایجاد کنند، دست به افشاگری می‌زنیم.

  کوچکی‌نژاد با بیان اینکه به مدارکی دست پیدا کرده‌ایم که نشان می‌دهد برخی از مقامات نیز در اتفاقات صندوق ذخیره فرهنگیان دخالت داشته‌اند، اظهار داشت: در نهایت به عهدی که با فرهنگیان بسته‌ایم عمل می‌کنیم و مدارک به دست آمده را منتشر می‌کنیم.

  وی افزود: تاکنون چندین نفر درباره اتفاقات صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت شده‌اند که تعدادی نیز به قید وثیقه آزاد هستند.

  رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه تا اواخر فروردین سال آینده گزارش این تحقیق و تفحص را منتشر می‌کنیم، خاطرنشان کرد: تاکنون با پیگیری مجلس،  حدود ۳ هزار میلیارد تومان به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشته است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.