• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » رضایی: بعد از برجام هیچ بانک‌ بزرگی با ما وارد معامله نشده است/ دانشگاه هنر، معماری و اقتصاد شکاف خطرناکی ایجاد کرده اند
  کد خبر : 2017330

  رضایی: بعد از برجام هیچ بانک‌ بزرگی با ما وارد معامله نشده است/ دانشگاه هنر، معماری و اقتصاد شکاف خطرناکی ایجاد کرده اند

  رضایی: بعد از برجام هیچ بانک‌ بزرگی با ما وارد معامله نشده است/ دانشگاه هنر، معماری و اقتصاد شکاف خطرناکی ایجاد کرده اندReviewed by Iranvij-2 on Mar 7Rating: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: پس از برجام تاکنون هیچ بانک بزرگی وارد مبادلات اقتصادی با ما نشده که سرمنشأ آن تهدیدات پنهان دشمن است.به…

  رضایی: بعد از برجام هیچ بانک‌ بزرگی با ما وارد معامله نشده است/ دانشگاه هنر، معماری و اقتصاد شکاف خطرناکی ایجاد کرده اندReviewed by Iranvij-2 on Mar 7Rating:

  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اظهار کرد: پس از برجام تاکنون هیچ بانک بزرگی وارد مبادلات اقتصادی با ما نشده که سرمنشأ آن تهدیدات پنهان دشمن است.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محسن رضایی در همایش بصیرت طلاب و روحانیون حوزه علمیه استان قزوین اظهار کرد: آنچه امروز باید تبیین شود، وظیفه نیروهای انقلاب است.
  وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب، افزود: مقام معظم رهبری در دیدارهای اخیر و همچنین دیدار با طلاب و سخنرانی ۱۴ خرداد، کلیدواژه انقلابی‌گری را مطرح کردند. از نظر معرفتی، ایده جدیدی در انقلاب اسلامی به وجود آمد که بازگشت سیاست به دین بود و دارای اهمیت است.
  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با ترسیم فضای کنونی انقلاب و طرح این سوال که انقلاب در کدام عرصه‌ها ورود داشته است، یادآور شد: در مباحث امنیتی، دفاعی، علمی و دیگر مباحث انقلاب ورود پیدا کرده است اما عرصه‌هایی وجود دارد که هنوز توسط انقلاب فتح نشده است و این مهم‌ترین مسأله است؛ چرا که تداوم و تحقق آرمان‌های انقلاب اهمیت دارد.
  رضایی انقلابی‌گری را راهکار مقابله با مشکلات دانست و گفت: در زمینه دفاعی و نمونه‌های آن از جمله دفاع مقدس و جنگ ۳۳ روزه با روحیه انقلابی‌گری توانستیم پیروز میدان باشیم. در تصرف حلب و دمشق توسط دشمن نیز این جمهوری اسلامی ایران بود که تبدیل به دست برتر منطقه شد و دشمنی را که تا ۵۰ کیلومتری بغداد رسیده بود، عقب نشاند.
  وی موفقیت‌های عرصه سیاسی جمهوری اسلامی را که دشمنان هم به آن اذعان داشته‌اند، از دیگر موارد دانست و ادامه داد: با این همه در حال حاضر  شکافی خطرناک ایجاد شده است؛ چرا که دانشگاه، هنر، معماری و اقتصاد ما هنوز انقلابی نشده‌اند و دشمن از همین شکاف بهره‌برداری می‌کند.
  رضایی در پاسخ به کسانی که می‌گویند چرا در سوریه می‌جنگیم، بیان کرد: همان‌هایی که عامل عقب‌افتادگی اقتصادی هستند این سوال را مطرح  می‌کنند که باید به آنها گفت، نباید از پیشرفت‌های موجود عقب نشست بلکه باید اقتصاد را تقویت کرد و به رشد رساند.
  فرمانده سپاه دوران دفاع مقدس افزود: با شیوه‌ای که دولتمردان در پیش گرفته‌اند، عقب‌ماندگی‌های اقتصادی و معیشتی رفع نشده است و به همین دلیل نیز رهبر معظم انقلاب بر انقلابی‌گری تأکید دارند.
  رضایی همچنین گفت: پس از برجام تاکنون هیچ بانک بزرگی وارد مبادلات اقتصادی ما نشده که سرمنشأ آن نیز تهدیدات پنهان دشمن است. امروز به دنبال این هستند تا با ۲ هزار میلیارد دلاری که هزینه کرده‌اند، جاده مبادلاتی ابریشم را منحرف کنند و ریشه اقتصاد ایران را بخشکانند.
  دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تحول و شکل‌گیری روحیه انقلابی در تمام عرصه‌ها را خواسته رهبری انقلاب دانست و تاکید کرد: موضوع انقلابی‌گری فراتر از انتخابات پیش روست و این مسأله یک حرکت حداقل ده ساله است که برای تحقق آن  باید وحدت را سرلوحه قرار داد.
  وی افزود: باید به نیازهای اصلی انقلاب امروز پاسخ دهیم و با زمان‌شناسی و لبیک حیدرگونه یک بار دیگر با امام خود بیعت کنیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.