• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » توطئه سعودی‌ها برای فتنه‌انگیزی در شمال یمن در نطفه خفه شد
  کد خبر : 2017231

  توطئه سعودی‌ها برای فتنه‌انگیزی در شمال یمن در نطفه خفه شد

  توطئه سعودی‌ها برای فتنه‌انگیزی در شمال یمن در نطفه خفه شدReviewed by on Mar 6Rating: یک منبع اطلاعاتی یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: عربستان و متحدانش به دنبال شکست در تحقق اهداف خود از تجاوز علیه یمن نقشه حمایت از تروریست هایی مثل داعش و القاعده در جنوب…

  توطئه سعودی‌ها برای فتنه‌انگیزی در شمال یمن در نطفه خفه شدReviewed by on Mar 6Rating:

  یک منبع اطلاعاتی یمن در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا اظهار داشت: عربستان و متحدانش به دنبال شکست در تحقق اهداف خود از تجاوز علیه یمن نقشه حمایت از تروریست هایی مثل داعش و القاعده در جنوب یمن را طراحی کرده اند تا با میدان دادن به آنها زمینه اشغالگری یمن را فراهم کنند.

  این منبع که خواست نامش فاش نشود، افزود: در آستانه سومین سال جنگ یمن، ائتلاف متجاوز سعودی حمایت جدی خود را از القاعده کلید زده و در نشست و برخاست فرماندهان ائتلاف با سرکرده های این گروهک تروریستی نقشه های تازه ای برای جنوب یمن ریخته شده است.

  منبع یمنی گفت: ائتلاف سعودی پس از شکست مفتضحانه در تجاوز علیه یمن و محاصره ملت یمن برای به زانو درآوردن آن به هسته های خفته تروریستی در برخی استان های شمالی یمن متوسل شده است.

  وی با اشاره به نقش دستگاه های امنیتی یمن و کمیته های مردمی در سرکوب هسته های خفته وابسته به رژیم های آل سعود و امارات ، گفت: در تازه ترین موارد نیروهای امنیتی یمن، مزدوران دشمن سعودی را در شهر عتمه استان ذمار سرکوب کرده و انبارهای تسلیحات در أرحب را پس از یورش به این هسته های تروریستی تحت تسلط درآوردند.

  منبع یمنی گفت: ائتلاف سعودی یکی از هسته های تروریستی را در عتمه فعال کرده بود تا به طور آزمایشی از میزان محبوبیت آن نزد مردم و همچنین آمادگی سرویس های امنیتی و کمیته های مردمی برای مقابله با آن در استان های شمالی مطلع شود و در صورت موفقیت آن، دیگر هسته های هفته را ناامنی و بی ثباتی بقیه استان ها بیدار کند.

  منبع اطلاعاتی یمن تاکید کرد: خفه کردن نطفه فتنه در عتبه ضربه دردناکی به ائتلاف سعودی بوده چون نیروهای دشمن سعودی-آمریکایی به دنبال گشودن جبهه جدیدی به سرکردگی معوضه، یکی از مزدوران خود بودند اما رزمندگان ارتش و کمیته های مردمی موفق به پاکسازی همه مناطقی شدند که این مزدور در شهر عتمه ذمار تحت سیطره خود گرفته بود.

  وی افزود:  رزمندگان یمنی همچنین تجهیزاتی نظامی را که نیروی هوایی دشمن سعودی برای مزدوران خود در شهر عتمه فروریخته بود کشف و ضبط کرده و پانزده نفر را که اسیر در چنگ آنها بودند آزاد کرد.

  مسئول یمنی با اشاره به نقش اساسی اهالی عتمه در کمک به ارتش و کمیته های مردمی در پاکسازی برخی مناطق استان گفت: مردم عتمه از بازگشت ثبات و امنیت به شهرشان در پی تلاش مزدوران سعودی برای ناامن کردن این منطقه احساس رضایت می کنند.

  منبع یمنی گفت، اخیرا در أرحب نیز سرویس های امنیتی و کمیته های مردمی مقادیری موشک و سلاح را در منطقه الرجو از توابع استان صنعا در شمال پایتخت را کشف و ضبط کردند.

  وی افزود: کمیته های انقلابی یمن پس از مظنون شدن به یکی از خانه های أرحب به آنجا یورش برده و انباری از سلاح در آنجا کشف و ضبط کردند که شامل ۱۲۲ فروند موشک کاتیوشا و بیش از ۱۸۰ خمپاره و صندوق مهمات و همچنین یک خودروی فورد مجهز به موشک انداز بود.

  منبع یمنی أرحب را چراگاه هسته های خفته تروریستی در استان صعنا خواند و گفت :در مدتی که از آغاز سال ۲۰۱۷ میلادی می گذرد، سرویس های امنیتی با پشتیبانی کمیته های مردمی شش عملیات امنیتی را در این منطقه انجام داده و بزرگ ترین تجهیزاتی را که در اختیار این هسته های تروریستی بود، توقیف کردند.

  وی افزود: همه هسته های خفته تروریستی در استان های شمالی یمن توسط دستگاه امنیتی و کمیته های مردمی شناسایی و زیر نظر گرفته شدند که در زمان مناسب سرکوب خواهند شد.

  منبع یمنی گفت: سرویس امنیتی یمن گوش و چشم ملت یمن هستند و اهمیت آنها کمتر از جبهه های مرزی و داخلی نیست و این جبهه امنیتی است که امنیت را برای ملت یمن به ارمغان آورده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.