• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , اخبار پربازدید » هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند در شهرداری تهران زد و بند نمی‌شود
  کد خبر : 2017156

  هیچ‌کس نمی‌تواند ادعا کند در شهرداری تهران زد و بند نمی‌شود

  تصور عرف جامعه این است که حتما با داشتن تخصص در یک حرفه نمی‌توان در سایر حرف و مسئولیت‌ها موفق شد اما نمونه‌های زیادی را سراغ دارم که عکس این تصور را نشان می‌دهد. مدیری غیردولتی را می‌شناسم که پس از اخذ دیپلم ریاضی فیزیک در آزمون سراسری شرکت و در رشته «پزشکی» دانشگاه قبول…

  ۵۷۴۳۲۳۶۲

  تصور عرف جامعه این است که حتما با داشتن تخصص در یک حرفه نمی‌توان در سایر حرف و مسئولیت‌ها موفق شد اما نمونه‌های زیادی را سراغ دارم که عکس این تصور را نشان می‌دهد. مدیری غیردولتی را می‌شناسم که پس از اخذ دیپلم ریاضی فیزیک در آزمون سراسری شرکت و در رشته «پزشکی» دانشگاه قبول و جزو دانشجویان فعال انجمن صنفی دانشگاه شیراز شد. هنوز از این رشته فارغ‌التحصیل نشده بود که به دعوت شورای شهر جهرم به عنوان شهردار منصوب شد. مشاوره‌های معاون سازمان برنامه و بودجه وقت، وی را به در اولویت قرار دادن رفع چالش‌های شهر تشویق کرد.

  ثبت کارنامه موفق در شهرداری جهرم، انتخاب چند دوره به عنوان شهردار نمونه کشوری و نماینده شهرداران استان فارس در وزارت کشور از وی چهره‌ای توانا و کار بلد در ذهن مردم ثبت کرد. در خلال مسئولیت‌های شغلی مختلف موفق شد علاوه بر مدرک دکترای پزشکی، تخصص دکترای مدیریت استراتژیک را هم پشت سر گذارد و شاید همین عامل موجب افزایش انگیزه برای خدمت بیشتر در سایر رده‌های نظام شد چه اینکه با دعوت مردم و جمعی از مسئولان استان فارس در انتخابات مجلس شورای اسلامی کاندیدا شد و با جذب اکثریت آرای مردم شهر به مجلس راه یافت و بعدا در رقابت‌های انتخاباتی مجالس هشتم و نهم نیز پیروز شد و در کسوت نایب رییس  کمیسیون عمران در مجلس نهم و در جایگاه رییس کمیسیون عمران در مجلس دهم مشغول کار شد.

  محمدرضا رضایی کوچی از بخش‌های مختلف این خبرگزاری از جمله اداره سیاسی بازدید کرد و در سخنانی با مخاطب قرار دادن رسانه‌های کشور، گفت: باید از هر نوع افراط و تفریط در هر حوزه‌ای پرهیز شود. قطعا در سایه حفظ و تداوم آرامش حرکت جامعه به سمت کمال و توسعه با سرعت بیشتری اتفاق می‌افتد. جامعه نیازمند همدلی و نزدیکی قلوب است که حاصل این همدلی خدمت بهینه به مردم است.

  نماینده مردم جهرم در مجلس با نکوهش اقدامات جهت‌دار و تنش‌آفرین برخی رسانه‌ها و خبرگزاری‌ها، ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان را شاخص سنجش عملکرد این رسانه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: ملاک خوب کار کردن خبرگزاری‌ها و اصحاب رسانه «امیدوار کردن» مردم در شرایط فعلی است و رسانه‌هایی که در جهت اختلاف‌افکنی و ناامید کردن مردم حرکت می‌کنند قطعا در راستای منافع نظام گام بر نمی‌دارند. چشم‌های طمع‌کاری که در پی اختلاف‌افکنی بین مردم و مسئولان هستند قطعا از روزنه‌های ناامیدی جامعه بهره‌برداری کرده و نظام را با چالش روبرو خواهند کرد که متاسفانه این رویه روز به روز در حال گسترش  است.

  منبع: ایسنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.