• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ارایه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان اوایل هفته آینده
  کد خبر : 2016919

  ارایه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان اوایل هفته آینده

  ارایه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان اوایل هفته آیندهReviewed by on Mar 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا خانی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران از پایان مهلت تعیین شده برای بدهکاران کلان بانکی در روز جاری خبر داد و گفت: امروز آخرین مهلت برای پرداخت…

  ارایه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق فرهنگیان اوایل هفته آیندهReviewed by on Mar 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدرضا خانی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران از پایان مهلت تعیین شده برای بدهکاران کلان بانکی در روز جاری خبر داد و گفت: امروز آخرین مهلت برای پرداخت بدهی بدهکاران کلان بانک سرمایه است که با هماهنگی با دادستان تهران، وزارت اطلاعات و نهادهای نظارتی در کنار دادسرای پولی، چنانچه مطالبات خود را پرداخت نکنند، بازداشت خواهند شد.

  وی از ارایه گزارش کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان و بانک سرمایه در اوایل هفته آینده خبر داد و افزود: تعداد بدهکاران کلان این بانک ۲۱ نفر هستند که امروز آخرین مهلت برای حضور آنها در بانک بوده تا بتوانند بدهی خود را تعیین تکلیف نمایند، این درحالی است که ما در مبارزه با فساد کاملا مصمم بوده و در این رابطه از همراهی خوب و مناسب دادستان و نهادهای نظارتی هم برخوردار هستیم. این در شرایطی است که برخی شایعاتی که پیرامون ادغام یا ورشکستگی این بانک مطرح است، از همین بدهکارانی ناشی می شود که قصد پرداخت بدهی خود را ندارند، بدهکارانی که در گذشته با هم رقیب بوده و امروز رفیق شده اند و یک فصل مشترک دارند و آن عدم پرداخت بدهی خود است.

  خانی تصریح کرد: برخی از بدهکاران، بدهی خود را به صورت نقدی به بانک برگردانده اند و در عین حال، املاک مرغوبی را هم برای وصول مطالبات در اختیار بانک قرار گرفته است که این امر، در نتیجه فشار نهادهای نظارتی بوده است. این در حالی است که مطالبات غیر جاری بانک را ۷۳ هزار میلیارد ریال است که از ابتدای امسال ۱۳هزار میلیارد ریال آن وصول شده است.

  وی اظهار داشت: از رقم بدهی، حدود پنج هزار میلیارد ریال نیز در دو ماه اخیر وصول شده؛ همچنین سه تا چهار هزار میلیارد ریال املاک مرغوب بابت بدهی در اختیار ما است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.