• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » انتشار آمارهای جدید از ملیت افراد انتحاری داعش
  کد خبر : 2016780

  انتشار آمارهای جدید از ملیت افراد انتحاری داعش

  انتشار آمارهای جدید از ملیت افراد انتحاری داعشReviewed by on Mar 5Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  پایگاه "شفق نیوز" عراق نوشت: موسسه بین المللی مبارزه با تروریسم در گزارشی اعلام کرد، تاجیکستانی ها در صدر افرادی قرار گرفتند که در عملیات های انتحاری…

  انتشار آمارهای جدید از ملیت افراد انتحاری داعشReviewed by on Mar 5Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از "سپاس"،  پایگاه "شفق نیوز" عراق نوشت: موسسه بین المللی مبارزه با تروریسم در گزارشی اعلام کرد، تاجیکستانی ها در صدر افرادی قرار گرفتند که در عملیات های انتحاری در سوریه و عراق خود را منفجر کرده اند. بعد از تاجیک ها، سعودی ها و مغربی ها به صورت مشترک در رده دوم، و تونسی ها در رده سوم قرار گرفتند.

  در این گزارش تحت عنوان "جنگ از طریق تروریسم .. تحلیل آماری عملیات های انتحاری داعش" آمده است: از دسامبر ۲۰۱۵ تا نوامبر ۲۰۱۶، ۲۰% از انتحاری های داعش خارجی می باشند. ۷۴% از افرادی که در عملیات های انتحاری در سوریه و عراق خود را منفجر کرده اند، به این دو کشور تعلق دارند. هویت ۴% از انتحاری ها نیز مشخص نشده است. نسبت خارجی های داعش که در سوریه در عملیات انتحاری شرکت می کنند، ۲۲% است، در حالی این آمار در عراق ۱۹% می باشد.

  در ادامه این گزارش آمده است: تعداد انتحاری های تاجیک در این مدت زمان به ۲۷ نفر رسیده است. بعد از تاجیک ها، سعودی ها و مغربی ها هر کدام با ۱۷ انتحاری، سپس روس ها با ۱۳ انتحاری، مصری ها با ۱۱ انتحاری و فلسطینی ها با ۹ انتحاری در رده بعدی قرار گرفتند. این در حالی است که تعداد افراد انتحاری بعضی از کشورهای عربی همچون امارات و الجزایر بسیار اندک است و به یک انتحاری می رسد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.