• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » بهره مندی از تجربیات بازنشستگان در راستای ارتقاء سطح علمی مدارس
  کد خبر : 2016526

  بهره مندی از تجربیات بازنشستگان در راستای ارتقاء سطح علمی مدارس

  بهره مندی از تجربیات بازنشستگان در راستای ارتقاء سطح علمی مدارسReviewed by on Mar 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مصطفی خزاعی ظهر شنبه در مراسم تجلیل از فرهنگیان بازنشسته شهرستان رزن با بیان اینکه بازنشستگان ۳۰ سال از عمر شریف خود را صرف علم آموزی به دانش آموزان کرده و امروز…

  بهره مندی از تجربیات بازنشستگان در راستای ارتقاء سطح علمی مدارسReviewed by on Mar 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مصطفی خزاعی ظهر شنبه در مراسم تجلیل از فرهنگیان بازنشسته شهرستان رزن با بیان اینکه بازنشستگان ۳۰ سال از عمر شریف خود را صرف علم آموزی به دانش آموزان کرده و امروز باید مورد تکریم قرار گیرند، گفت: باید تدابیری اندیشیده شود که بازنشستگان نسبت به آینده خود احساس آرامش داشته باشند.  

  وی با اشاره به اینکه مسئولان امروز بازنشسته فردا خواهند بود که اگر بی توجهی کنند  فردا بی توجهی خواهند دید، اظهار داشت: در برنامه ششم توسعه مواردی قید شده که امیدواریم در راستای ارتقاء سطح معیشت و زندگی فرهنگیان تاثیر گذار باشد و فاصله بین شاغلین و بازنشستگان کاهش یابد.  

  مدیر آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به اینکه در استان همدان بیش از ۱۶ هزار فرهنگی بازنشسته وجود دارد، گفت: باید از تجربیات این نیروها در راستای ارتقاءسطح علمی و آموزشی مدارس استفاده کرد.

  وی استفاده از تجربیات فرهنگیان بازنشسته را مورد تاکید قرار داد و عنوان کرد: در صورتی که این فرهنگ ترویج یابد بازنشسته وقتش را در پارک نمی گذراند بلکه با حضور در مدرسه به دبیران جوان مشورت خواهد داد.  

  خزاعی با بیان اینکه باید ارتباط فرهنگیان را با مدارس و آموزش و پرورش حفظ کرد، گفت: باید در راستای استفاده از ظرفیتهای فرهنگیان بازنشسته در هر مدرسه ای اقدام شود.

  وی به تشکیل شورای دبیران با همکاری دبیران جوان و بازنشستگان فرهنگی برای تبادل اطلاعات اشاره کرد و با اشاره به برخی صحبت ها در خصوص کم بودن حقوق بازنشستگان گفت: اگر عقب ماندگی وجود دارد این عقب ماندگی یک روزه اجرا نشده و به مرور زمان ایجاد شده  است.

  وی اظهار داشت: سالهای گذشته این مشکل قابل حل بود اما کاری انجام نشد اما در شرایط سخت کنونی انتظار دارند عقب ماندگی ۴۰سال گذشته جبران شود که این کار امکان پذیر نیست.  

  مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان با اشاره به افزایش حقوق بازنشستگان در برنامه ششم توسعه افزود: در بودجه سال آینده در مرحله اول با تصویب مجلس، حقوق بازنشستگانی که کمتر از  ۲میلیون تومان دریافت می کنند افزایش می یابد تا ابتدا آنها به حداقل هایی از دریافتی برسند و سپس در سالهای آینده حقوق سایر بازنشستگان با تصویب مجلس افزایش می یابد.  

  گفتنی است در پایان مراسم از بازنشستگان فرهنگی شهرستان رزن تجلیل شد. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.