• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » کمک مالی هنگفت شرکت فرانسوی لافارژ به داعش
  کد خبر : 2016523

  کمک مالی هنگفت شرکت فرانسوی لافارژ به داعش

  کمک مالی هنگفت شرکت فرانسوی لافارژ به داعشReviewed by Iranvij-2 on Mar 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، یک موسسه فرانسوی فعال در زمینه دفاع از قربانیان اقتصادی، بیش از ۲۰۰ مدرک مستدل را در شکایت خود علیه شرکت فرانسوی – سوئیسی تولید سیمان لافارژ ارائه کرده…

  کمک مالی هنگفت شرکت فرانسوی لافارژ به داعشReviewed by Iranvij-2 on Mar 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، یک موسسه فرانسوی فعال در زمینه دفاع از قربانیان اقتصادی، بیش از ۲۰۰ مدرک مستدل را در شکایت خود علیه شرکت فرانسوی – سوئیسی تولید سیمان لافارژ ارائه کرده که نشانگر ارتباط احتمالی آن با گروه تروریستی داعش است.

  شعبه شرکت بزرگ سیمان سازی لافارژ فرانسه در سوریه، هفته گذشته متهم شده بود که به منظور حفظ توانایی در ادامه فعالیت های تولیدی و خروج امن کارگران و سرمایه خود از سوریه در زمان حمله داعش به این کشور، مبلغ هنگفتی به این گروه تروریستی به عنوان رشوه پرداخت کرده است. این شرکت که کار خود را در سال ۲۰۱۰ میلادی در سوریه آغاز کرده بود نهایتا در سپتامبر ۲۰۱۴ تعطیل شد.

  لافارژ در دفاعیه خود عنوان کرده که مطمئن نبوده مبلغ پرداخت شده به واسطه رساندن این پول به داعش، برای این گروه تروریستی کار می کرده است.

  این درحالیست که روزنامه فرانسوی لوموند در سال ۲۰۱۶، با انتشار مقاله ای عنوان کرد که لافارژ به صورت غیرمستقیم به داعش کمک مالی کرده است.

  «ماریه لائور گوئیسلین»، رئیس این موسسه که شکایتی را علیه لافارژ تنظیم کرده، می گوید این شکایت را جهت رسیدگی به وزارت دارایی فرانسه تسلیم کرده است. وی معتقد است بیش از ۲۰۰ مدرک و سند در دست دارد که نشان می دهد این شرکت سیمان سازی فرانسوی این کمک مالی را با آگاهی به داعش انجام داده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.