• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » کم کاری دولتمردان و مشکلات امروز خوزستان
  کد خبر : 2016505

  کم کاری دولتمردان و مشکلات امروز خوزستان

  کم کاری دولتمردان و مشکلات امروز خوزستانReviewed by Iranvij-2 on Mar 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از "موج چهارم"، فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به کم کاری دولت یازدهم در قبال خوزستان بیان داشت: مسئول مشکلات امروز خوزستان و همچنین کشور کم کاری و…

  کم کاری دولتمردان و مشکلات امروز خوزستانReviewed by Iranvij-2 on Mar 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانابه نقل از "موج چهارم"، فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به کم کاری دولت یازدهم در قبال خوزستان بیان داشت: مسئول مشکلات امروز خوزستان و همچنین کشور کم کاری و بی اهمیتی چند ساله دولتمردان است که ظرف بیش از سه سال و نیم گذشته فقط منتظر معجزه برجام بودند.

   

  متن یادداشت به شرح زیر است:

  بسمه تعالی

   

  الحمدالله دکتر روحانی بعد از سفر عمان و برطرف شدن ریزگردها و هوای خوزستان برای رسیدگی به مشکلات استان خوزستان  خیلی سریع به اهواز آمد و وعده های قبل از انتخابات را برای مردم خوزستان تکرار کرد. و یاد آور شد که اگر منکر زیاد شود عذاب الهی می آید. جالب بود این بار علاوه بر اینکه تقصیر دولت قبل بود مردم نیز گناهکار شناخته شدند.

  آقای دکتر منکر فقط کارهای اشتباه مردم نیست، بلکه شامل هر کار زشت و ناپسندی می باشد.

  آقای روحانی منکر اشرافی گری است، منکر حقوق های نجومی است، منکر وعده های توخالی است. منکر سکوت در برابر فساد نزدیکان است، منکر بیکاری جوانان است. منکر نادیده گرفتن مشکلات مردم خوزستان است، آقای دکتر مردم خوزستان مروج منکر هستند؟

  مردمی که هر ساله خدمت به زائرین اربعین در مسیر مرزهای شلمچه و چزابه را افتخار خود می دانند.

  مردمی که هر ساله میزبان چند میلیون زائر راهیان نور هستند مردمی که هشت سال جنگ را در بدترین شرایط سپری کردند. همین حضور پرشور مردم در راهپیمایی ها و مراسمات مذهبی داشته اند و در آخر تقدیم بیش از ۶۰  شهید مدافع حرم به آستان اهل بیت و مهمتر از همه بر وعده های دولت شما و دولت های قبل تان صبر و بردباری کردند.

  لا اقل به خاطر کوتاهی در کارهایتان عذرخواهی نمی کنید!!! تهمت نزنید عذاب الهی برای کسانی که در مقابل نیازهای مردم خونسرد هستند و خوی اشرافی باعث شد که درد فقرا و نیازمندان رااز یاد ببرند.

  مسئول مشکلات امروز خوزستان و همچنین کشور کم کاری و بی اهمیتی چند ساله دولتمردان است که ظرف بیش از سه سال و نیم گذشته فقط منتظر معجزه برجام بودند. اما پس از سیزده ماه از اجرای برجام معلوم شده که معجزه ادعایی شما با جمله آشنای تقریبا هیچ مواجه شدیم. حال که برجام را خدا آورده، مشکل رکود و بیکاری تقصیر دولت قبل است معضل میزگردها هم حاصل گناه مردم خوزستان است ، یقینا شما نباید شرمنده شوید ، ما مردم از مشکلات شرمنده ایم.

  آقای روحانی صبر خدا زیاد است اما اگر قرار بر نزول عذاب باشد من نگران کابینه اشرافی حضرت عالی و مدیران نجومی بگیرتان هستم.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.