• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » تا ابتدای بهمن یارانه ۴.۸ میلیون نفر حذف شد
  کد خبر : 2016352

  تا ابتدای بهمن یارانه ۴.۸ میلیون نفر حذف شد

  تا ابتدای بهمن یارانه ۴.۸ میلیون نفر حذف شدReviewed by on Mar 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بند مربوط به هدف مندی یارانه ها، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، در مخالفت با پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مبنی بر…

  تا ابتدای بهمن یارانه ۴.۸ میلیون نفر حذف شدReviewed by on Mar 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، در جلسه علنی روز شنبه مجلس شورای اسلامی، در جریان بررسی بند مربوط به هدف مندی یارانه ها، نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه، در مخالفت با پیشنهاد تعدادی از نمایندگان مبنی بر حذف چهار دهک از دریافت یارانه نقدی گفت: در راستای اجرای احکام قانونی مبنی بر حذف یارانه خانواده های پر درآمد تا تاریخ اول بهمن ماه، یارانه چهار میلیون و ۸۵۳ هزار و ۳۸۶ نفر حذف شد.

  نوبخت ادامه داد: براساس این قانون اگر فردی در تهران مستاجر باشد، بیمار باشد و فرزند دانشجوداشته باشد با حقوق سه میلیون ثروتمند محسوب شده و باید یارانه اش حذف شود.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: حذف یارانه این افراد عادلانه نبود و پس از حذف این افراد، نامه های زیادی از سوی شما نمایندگان به سازمان برنامه و بودجه رسید.

  وی خطاب به نمایندگان گفت: شما یارانه بازنشستگان و فرهنگیان را حذف کردید به اعتبار اینکه کل درآمد ناخالص خانواده سه میلیون تومان است.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: پس از مدتی سازمان برنامه و بودجه مجبور شد مجددا یارانه عده ای را وصل کند. سازمان هدفمندی و وزارت کار از حذف یارانه افراد پردرآمد استقبال می کند اما  این امر موجب ناراضی کردن مردم خواهد شد.

  نوبخت اظهار داشت: حذف یارانه ها از سوی مجلس موجب می شود همه مشکلات به حساب مجلس گذاشته شده و مردم ناراضی شوند.

  وی درجریان بررسی تبصره هدفمندی نیز با بیان اینکه شبهات مطروحه درباره درآمدها و نحوه هزینه کرد هدفمندی نادرست است، گفت: سهم سازمان هدفمندی از درآمدهای این حوزه ۳۶ هزار و ۴۰۰ میلیون تومان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.