• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » توضیحات «نوبخت» درباره قطع یارانه‌ها
  کد خبر : 2016350

  توضیحات «نوبخت» درباره قطع یارانه‌ها

  توضیحات «نوبخت» درباره قطع یارانه‌هاReviewed by on Mar 4Rating: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گفت: تا اول بهمن‌ماه یارانه ۴ میلیون و ۸۵۳ هزارو ۳۸۶ نفر از افرادی که درآمد ناخالصشان بیش از ۳ میلیون بود، قطع شد.به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در جریان رسیدگی مجلس به بند الحاقی…

  توضیحات «نوبخت» درباره قطع یارانه‌هاReviewed by on Mar 4Rating:

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، گفت: تا اول بهمن‌ماه یارانه ۴ میلیون و ۸۵۳ هزارو ۳۸۶ نفر از افرادی که درآمد ناخالصشان بیش از ۳ میلیون بود، قطع شد.
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایسنا، محمدباقر نوبخت در جریان رسیدگی مجلس به بند الحاقی تبصره ۱۴ که مربوط به هزینه‌کرد منابع درآمدی یارانه‌ها بود، گفت: مجلس تأکید داشت یارانه افرادی که تا سه میلیون درآمد دارند، قطع شود. این در حالی بود که بسیاری از خانواده‌ها دارای بیمار صعب‌العلاج، فرزند دانشجو یا مستأجر بودند که با قطع یارانه آنان نوعی بی‌عدالتی اتفاق می‌افتاد. نامه‌های فراوانی از نمایندگان در اختیار سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها قرار گرفت مبنی بر اینکه یارانه برخی بازنشستگان قطع شده چون کل درآمد ناخالص خانوارشان ۳ میلیون تومان بود.
  وی یادآور شد: البته وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی از قطع یارانه افراد و خانواده‌هایی که نیازی به یارانه نقدی ندارند استقبال می‌کند اما اجبار به قطع یارانه ۲۰ درصد از اقشار یارانه‌بگیر که یکی از نمایندگان مطرح کرد جز تحت فشار قرار دادن یارانه بگیرانی که فشار مالی و معیشتی دارند نتیجه دیگری ندارد.
  نوبخت هشدار داد: در صورت پافشاری نمایندگان بر این مسأله نارضایتی وسیعی از نظام شکل می‌گیرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.