• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیمودن سیر تکاملی نظام در گرو تبعیت از ولی فقیه زمان است
  کد خبر : 2016310

  پیمودن سیر تکاملی نظام در گرو تبعیت از ولی فقیه زمان است

  پیمودن سیر تکاملی نظام در گرو تبعیت از ولی فقیه زمان استReviewed by on Mar 4Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار مظاهر مجیدی شامگاه جمعه در یادواره شهدای روستای «قایش» از توابع شهرستان رزن با بیان اینکه دشمن با تمام توان تلاش می کند تا به هر طریقی با نظام…

  پیمودن سیر تکاملی نظام در گرو تبعیت از ولی فقیه زمان استReviewed by on Mar 4Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، سردار مظاهر مجیدی شامگاه جمعه در یادواره شهدای روستای «قایش» از توابع شهرستان رزن با بیان اینکه دشمن با تمام توان تلاش می کند تا به هر طریقی با نظام جمهوری اسلامی برخورد کند، گفت: آمریکا به سمت و سویی رفته که نوار و خط مرزی خود را با ایران یکسان کند.

  وی عنوان کرد: دشمنان با تصرف عراق و حضور در منطقه خاورمیانه قصد نفوذ به ایران را داشتند در حالی که اراده خدا بر این بود که نظام جمهوری اسلامی حفظ شود و دولتی که متمایل به تفکر اسلامی است در عراق روی کار بیاید.

  جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان افزود: آمریکایی ها به سمت و سویی رفتند که از نیروهای مسلمان داخل منطقه استفاده کنند و از این شعار استفاده کردند که نمیشود با اسلام برخورد کرد مگر از خود اسلام در مقابل اسلام قرار گیرد.  

  وی بابیان اینکه به گفته رئیس سازمان سیا راه اندازی داعش برای برخورد با نظام جمهوری اسلامی بوده است، عنوان کرد: گروه داعش ابتدا و مستقیما به طرف نوار مرزی ایران حرکت کرد و به دنبال ورود به ایران بود.

  سردار مظاهر مجیدی اظهار داشت: دشمنان به دنبال آن بودند که نام فلسطین را از اذهان خارج کرده تا در پی آن اسرائیل با آرامش مطلق به کار خود ادامه دهد.

  وی ادامه داد: با تدبیر حضرت آقا و حضور فرزندان این سرزمین به عنوان مدافعان حرم در عراق و سوریه نیروهایی تربیت شدند که  به عنوان نیروی اسلامی در منطقه به دفاع مشغول هستند.

  جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: باید قدر و منزلت خود را دانست چرا که امروز فرهنگ مقاومت را که امثال حاج ستار ابراهیمی به وجود آوردند در منطقه خاورمیانه درحال شکل گیری است.

  وی با اشاره به اینکه اندیشه شهدای ما بسیار با ارزش بوده است، گفت: امروز نیروهای افغانستان به نام فاطمیون و نیروهای پاکستان به نام زینبیون و نیروهای عراقی به نام حیدریون در سوریه نیروهایی به عنوان لشگر اسلام تشکیل داده اند که برگرفته از اندیشه شهدای ما بوده است

  سردار مجیدی با بیان اینکه امروز اسرائیلی ها متوجه شده اند که در چه شرایط سختی قرار دارند، افزود: آمریکا به دنبال ایجاد حاشیه امنیتی برای اسرائیل بود که به لطف خداوند تفکری بسیجی در منطقه طنین افکن و در سوریه بسیج راه اندازی شد و در مقابل استکبار ایستاد که اینها حاصل زحمات شهیدانی همچون حاج حسین همدانی بود که مایه شایستگی استان شد.

  سردار مظاهر مجیدی اظهار داشت: امروز جنگ هیچ حد و مرزی ندارد و حتی قلمرو جنگ از قلمرو دفاع مقدس بیشتر است.

  وی شبکه های اجتماعی و ماهواره را سربازان پیاده نظام دشمن دانست و گفت: اگر مراقبت نکنیم این شبکه های اجتماعی و ماهواره های راه اندازی شده مشکل ساز خواهد شد.

  جانشین سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان خطاب به برخی عوامل داخلی که عنوان میکنند باید به سمت و سویی برویم که آمریکا مشکل ما را حل کند، گفت: آیا تجربه ۶۰ ساله برای ما کافی نیست که متوجه شویم آمریکا هیچ وقت از درب دوستی با ایران وارد نخواهد شد.

  سردار مظاهر مجیدی اتفاقات فتنه ۸۸  را موجب شرمندگی عنوان کرد و گفت: چرا باید در کشور آقا امام زمان چنین اتفاقی بیفتد و توسط سران فتنه خیمه های آقا اباعبدالله به آتش کشید شود.

  جانشین سپاه انصارالحسین(ع) گفت: امروز در جهان اسلام به این مسئله یقین داریم که اگر بخواهیم در مقابل توطئه ها بایستیم راهی جز اینکه مسیر شهدا را طی کنیم، نداریم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.