• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مشارکن ۹۰۰ شهروند جمهوری آذربایجان در درگیریهای سوریه و عراق
  کد خبر : 2016272

  مشارکن ۹۰۰ شهروند جمهوری آذربایجان در درگیریهای سوریه و عراق

  مشارکن ۹۰۰ شهروند جمهوری آذربایجان در درگیریهای سوریه و عراقReviewed by on Mar 3Rating: رییس سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان گفت که بیش از ۹۰۰ شهروند آذربایجانی در کنار گروههای تروریستی در درگیری های در سوریه و عراق مشارکت داشتند .به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، مدد قلی اف روز جمعه در…

  مشارکن ۹۰۰ شهروند جمهوری آذربایجان در درگیریهای سوریه و عراقReviewed by on Mar 3Rating:

  رییس سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان گفت که بیش از ۹۰۰ شهروند آذربایجانی در کنار گروههای تروریستی در درگیری های در سوریه و عراق مشارکت داشتند .
  به گزارش ایران ویج به نقل از ایرنا ، مدد قلی اف روز جمعه در کنفرانس ‘ نقش جوانان در مقابله با تروریسم و افراط گرایی’ افزود: اکثریت این ۹۰۰ شهروند آذربایجانی در گیری های نظامی در سوریه و عر اق کشته شدند . 
  قلی اف توضیح داد:در سالهای اخیر ۸۴ نفر از شهرندان جمهوری آذربایجان به خاطر فعالیت های تروریستی در سوریه و عراق بازداشت و محاکمه و ۵۴ تن دیگر نیز سلب تابعیت جمهوری آذربایجان شدند. 
  وی تروریسم و افراطگرایی را تهدید جدی برای امنیت در جهان خواند و گفت: جمهوری آذربایجان مبارزه با تروریسم و افراطگرایی را مهم می داند و سهم خود را در این زمینه ادا می کند . 
  رییس سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان ادامه داد: رویدادهای جاری در نزدیکی این کشور از جمله در خاور میانه و آسیای مرکزی جهان را با خطرات تروریسم و افرا طگرایی روبرو کرده است و در حال حاضر داعش و سایر گروههای تروریستی تهدیدی برای امنیت برخی کشورها ایجاد می کنند .
  همچنین سواد محمود اف یکی از مقام های سرویس امنیت دولتی جمهوری آذربایجان نیز در این کنفرانس افزود: در شش ماه اخیر ۹ عنصر افراطی در جریان عملیات ویژه این نهاد امنیتی در شهرهای باکو ، سومقایت و قوسار این کشور کشته و چهار نفر دیگر نیز بازداشت شده اند . 
  وی افزود: تعدادی از شهروندان جمهوری آذربایجان از سال ۲۰۱۲ میلادی به بهانه کسب کار راهی ترکیه شده و از آنجا بطور غیر قانونی وارد خاک سوریه شده و به گروههای تروریستی پیوستند . محمود اف ادامه داد: اکثریت این افراد در سوریه و عراق به عضویت گروه تروریستی داعش در آمدند . 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.