• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » هدف از تلاش برای تصویب قطعنامه ضدسوری آلوده کردن فضای مذاکرات بود
  کد خبر : 2016270

  هدف از تلاش برای تصویب قطعنامه ضدسوری آلوده کردن فضای مذاکرات بود

  هدف از تلاش برای تصویب قطعنامه ضدسوری آلوده کردن فضای مذاکرات بودReviewed by on Mar 3Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه جمعه گفت: کسانی که به دنبال تصویب قطعنامه علیه سوریه در شورای امنیت بودند، هدفی جز مسموم کردن فضای مذاکرات سوری-سوری…

  هدف از تلاش برای تصویب قطعنامه ضدسوری آلوده کردن فضای مذاکرات بودReviewed by on Mar 3Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «سرگئی لاوروف» وزیر خارجه روسیه جمعه گفت: کسانی که به دنبال تصویب قطعنامه علیه سوریه در شورای امنیت بودند، هدفی جز مسموم کردن فضای مذاکرات سوری-سوری در ژنو نداشتند.

  وی در ادامه افزود: به رای گذاشتن قطعنامه ضد سوریه بدون انجام هیچگونه مذاکرات اولیه و به صورت عجولانه، با آگاهی کامل از این موضوع بوده که هر قطعنامه ای باید ابتدا به رای گذاشته شود.

  لاوروف سپس ادامه داد: لذا اولا می توان نتیجه گرفت که هدف حامیان قطعنامه ضد سوری، ایجاد شکاف در شورای امنیت بوده است.

  ثانیا، از آنجا که پیش نویس این قطعنامه درست زمان اعلام آغاز مذاکرات گروه های مختلف سوری در ژنو، که ما مدتها منتظر آن بودیم، ارائه شد، هدفش نه تنها ایجاد شکاف در شورای امنیت بلکه مسموم کردن فضای مذاکرات سوری-سوری بوده است.

  وزیر خارجه روسیه نهایتا یادآور شد: مهمترین مسئله این است که هرگونه ادعائی مبنی بر استفاده دمشق از تسلیحات شیمیائی در این کشور باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد و این، آن چیزیست که ما می خواهیم انجام شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.