• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » هیچگاه در گزینش وارد حریم خصوصی افراد نمی شویم
  کد خبر : 2016132

  هیچگاه در گزینش وارد حریم خصوصی افراد نمی شویم

  هیچگاه در گزینش وارد حریم خصوصی افراد نمی شویمReviewed by on Mar 2Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جواد عباسی شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری کارگاه تخصصی برای گزینشگران آموزش و پرورش خوزستان در خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تجسس هم از نظر شرعی و هم قانونی حرام است و…

  هیچگاه در گزینش وارد حریم خصوصی افراد نمی شویمReviewed by on Mar 2Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، جواد عباسی شامگاه چهارشنبه در حاشیه برگزاری کارگاه تخصصی برای گزینشگران آموزش و پرورش خوزستان در خرمشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تجسس هم از نظر شرعی و هم قانونی حرام است و در کار گزینش تحقیق و مصاحبه بدون تجسس در حریم شخصی افراد و طبق قانون گزینش انجام می شود.

  وی با اشاره به قوانین گزینش نیروی انسانی در آموزش و پرورش توضیح داد: شرایط ثابت و عمومی و ملاک های تقدم در گزینش افراد لحاظ می شود که تاکنون تغییری در این شرایط ایجاد نشده است.

  مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش خوزستان در ادامه به آزمون استخدامی اخیر آموزش و پروش خوزستان هم اشاره و بیان کرد: بخشی از استخدام های آموزش و پرورش جذب نیروی پیمانی است که به صورت آزمون برگزار می شود و در مدت اخیر هم حدود ۴۰۰ نفر به صورت تکمیل ظرفیت اعلام شدند که باید  مصاحبه تخصصی آنها انجام شود و بعد از اعلام یک برابر ظرفیت و نتیجه نهایی کار گزینش این افراد آغاز می شود.

  عباسی زمان دقیقی برای اعلام نتایج گزینش اعلام نکرد و گفت: اکنون مراحل مصاحبه تخصصی توسط حوزه نیروی انسانی و امور استخدامی در حال انجام است که بعد از پایان کار و معرفی افراد انتخاب شده، مراحل گزینش که شامل مصاحبه و تحقیق است در مدت زمان محدود و تعیین شده انجام می شود.

  وی ادامه داد: در زمان گزینش ضوابط آن که شامل شرایط عمومی و ملاک های تقدم است و منجر به انتخاب اصلح می شود در مورد افراد انتخاب شده اعمال خواهد شد و به خاطر داشتن نقش الگویی در صورت احراز شرایط تقدم، به عنوان معلم تاییده می گیرند.

  مدیر هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به برگزاری دوره تخصصی برای گزینشگران خرمشهر برگزاری این دوره ها را با توجه به جذب نیروهای جدید در این مجموعه امری ضروری دانست و بیان کرد: گزینش آموزش و پرورش با پرونده های زیادی که شامل تبدیل وضعیت ها و موضوع آزمون های استخدامی دانشگاه فرهنگیان و نیروهای پیمانی مواجه است و به خاطر نقش الگویی معلمان باید بهترین ها انتخاب شوند.

  عباسی به تشریح جزئیات برگزاری این دوره آموزشی پرداخت و گفت: این دوره شامل دو دوره آموزشی فرآیند بازرسی در گزینش و روانشناسی اجتماعی در گزینش است  و دو کارگاه عملی تحقیق و مصاحبه نیز در راستای انتظارات هیئت مرکزی وزارت که مبنی بر توجه به آموزش همکاران است، برگزار شد.

  وی افزود: این دومین دوره در طول امسال است که دوره نخست در دزفول برگزار شده و دوره دوم آن با توجه به اهمیت کار گزینش و لزوم آموزش در این حوزه، در خرمشهر و برای مجموعه گزینش استان خوزستان برگزار شد که به انتخاب خوب در گزینش کمک می کند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دوره تخصصی گزینشگران آموزش و پرورش خوزستان در قالب دوره های ضمن خدمت از روز دوشنبه و به مدت سه روز برگزار شد.

  حضور ناظران از  وزارت آموزش و پرورش و برگزاری برنامه های فرهنگی جانبی همچون حضور در یادمان های دفاع مقدس خرمشهر از جمله برنامه های اجرا شده در حاشیه این دوره آموزشی بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.