• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار پربازدید , مطالب برگزیده سایت » عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند پرداخت می‌شود/ ۲۵ اسفند جشن حذف دفترچه در مراکز ملکی تأمین اجتماعی
  کد خبر : 2016027

  عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند پرداخت می‌شود/ ۲۵ اسفند جشن حذف دفترچه در مراکز ملکی تأمین اجتماعی

    به گزارش ایران ویج، سید تقی نوربخش در جمع خبرنگاران درباره پرداخت عیدی بازنشستگان اظهارداشت: سازمان تأمین اجتماعی ۴۲ میلیون نفر که نیمی از جمعیت کشور می‌شود را تحت پوشش دارد و به آنها خدمات درمانی و بیمه‌ای ارائه می‌کند. وی ادامه داد: این سازمان تاکنون منابع خود را تأمین کرده است و باری…

  ۷

   

  به گزارش ایران ویج، سید تقی نوربخش در جمع خبرنگاران درباره پرداخت عیدی بازنشستگان اظهارداشت: سازمان تأمین اجتماعی ۴۲ میلیون نفر که نیمی از جمعیت کشور می‌شود را تحت پوشش دارد و به آنها خدمات درمانی و بیمه‌ای ارائه می‌کند.

  وی ادامه داد: این سازمان تاکنون منابع خود را تأمین کرده است و باری برای دولت نبوده بلکه یار دولت بوده است.

  نوربخش خاطرنشان کرد: با احتساب خانواده‌های مستمری بگیران ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر را تحت پوشش دارد که معیشت آنها از طریق این سازمان تأمین می‌شود.

  وی درباره پرداخت عیدی بازنشستگان نیز اظهارداشت: براساس برآوردهای صورت گرفته، عیدی بازنشستگان از ۱۷ تا ۲۵ اسفند پرداخت می‌شود.

  نوربخش گفت: برای پرداخت عیدی بازنشستگان ۱۷۵۰ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است تا عیدی ۳ میلیون مستمری بگیر بازنشسته پرداخت شود.

  مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: میزان عیدی بازنشستگان ۷۷۰ هزار و ۵۰۰ تومان است که در مهلت اعلام شده پرداخت خواهد شد.

  وی افزود: جدول پرداخت عیدی بازنشستگان نیز از روز شنبه بر روی سایت تأمین اجتماعی به آدرس www.Tamin.ir بارگذاری می‌شود.

  وی درباره بودجه سازمان تأمین اجتماعی گفت: بودجه سال ۹۶ سازمان تأمین اجتماعی ۸۸ هزار میلیارد و ۴۴۱ میلیون تومان در هیأت مدیره تأمین اجتماعی مصوب شده است که ۵۲ هزار و ۳۹۶ میلیارد تومان آن مربوط به پرداخت مستمری‌ها بوده است.

  وی درباره حذف دفترچه‌های درمانی در مراکز ملکی تأمین اجتماعی اظهارداشت: در ۲۵ اسفند جشن حذف دفترچه‌های تأمین اجتماعی برگزار می‌شود و در تمامی مراکز ملکی تأمین اجتماعی دیگر از دفترچه استفاده نخواهد شد و از نسخ الکترونیک استفاده خواهد شد.

  وی گفت: ۳۳۰ میلیون درمان سرپایی انجام شده است که ۱۳۰ میلیون درمان سرپایی در داخل مراکز درمانی تأمین اجتماعی صورت می‌گیرد.

  وی درباره پرداخت مطالبات موسسات طرف قرارداد با سازمان تأمین اجتماعی نیز اظهارداشت: با تمهیدات صورت گرفته تا پایان سال مبالغ مؤسسات طرف قرارداد پرداخت می‌شود.

  منبع: فارس
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.