• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار پربازدید , سیاسی » انتخاباتی امن برگزار می‌کنیم
  کد خبر : 2015894

  انتخاباتی امن برگزار می‌کنیم

  جانشین فرمانده ناجا: پلیس در امنیت انتخابات به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید و انتخاباتی امن برگزار می‌کنیم. سردار سرتیپ پاسدار اسکندر مؤمنی درحاشیه نشست سراسری روسای پلیس فتای استان های سراسر کشور در جمع خبرنگاران درباره تامین امنیت انتخابات در فضای مجازی افزود : یکی از بحث های که امروز در نشست روسای پلیس فتا…

  جانشین فرمانده ناجا: پلیس در امنیت انتخابات به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید و انتخاباتی امن برگزار می‌کنیم.

  index

  سردار سرتیپ پاسدار اسکندر مؤمنی درحاشیه نشست سراسری روسای پلیس فتای استان های سراسر کشور در جمع خبرنگاران درباره تامین امنیت انتخابات در فضای مجازی افزود : یکی از بحث های که امروز در نشست روسای پلیس فتا مطرح شد، موضوع انتخابات در فضای مجازی بوده است.

  وی ادامه داد: همانطور که فرمانده ناجا نیز مطرح کرد، نیروی انتظامی آمادگی کامل برای تامین امنیت انتخابات را دارد و این ماموریت بسیار مهم پلیس است.
  جانشین فرمانده ناجا گفت: پلیس با همه توان و ظرفیت به تامین امنیت انتخابات اقدام خواهد کرد و حتما این مهم محقق خواهد شد و ما شاهد انتخاباتی امن برای اواخر اردیبهشت خواهیم بود و مردم نیز با حضور خود قدرت ملی را نشان خواهند داد .
  وی گفت: با توجه به افزایش جرایم درحوزه فضای مجازی، این موضوع در حوزه انتخابات نیز بیشتر متصور است و یکی از بحث های که امروز مطرح شد پیش بینی ، پیش دستی ، آمادگی ، هوشیاری و رصد در فضای مجاز در حوزه انتخابات است .
  سردار مومنی افزود: ان شاءاله هیچ فضایی چه در حوزه فضای مجازی و چه در حوزه فضای واقعی برای مجرمان و قانون شکنان امن نخواهد بود.
  منبع: خبرگذاری صدا و سیما
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.