• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار بانک ها , اخبار پربازدید » همکاری بانک شهر با اتاق بازرگانی آذربایجان غربی در حوزه تولید
  کد خبر : 2015776

  همکاری بانک شهر با اتاق بازرگانی آذربایجان غربی در حوزه تولید

  رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده بانک شهر، از همکاری با این بانک در حوزه تولید خبر داد. حسن انتظار با بیان این‌که توانایی‌های بانک شهر را نباید فقط به حوزه عمرانی شهری محدود دانست،گفت: باید به کارنامه کوتاه مدت این بانک در حوزه حمایت از تولید اشاره کرد و…

  رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی با اشاره به ظرفیت‌های گسترده بانک شهر، از همکاری با این بانک در حوزه تولید خبر داد.

  حسن+انتظار

  حسن انتظار با بیان این‌که توانایی‌های بانک شهر را نباید فقط به حوزه عمرانی شهری محدود دانست،گفت: باید به کارنامه کوتاه مدت این بانک در حوزه حمایت از تولید اشاره کرد و عملکرد آن را شایسته تقدیر دانست.

  وی با اشاره به افزایش نقش بانک شهر در بخش‌های تولیدی و  با توجه به وضعیت اقتصادی کشور؛ حضور توانمند و قدرتمند این بانک در این بخش را خواستار شد و تاکید کرد:آنچه مسلم است توانایی بانک شهر برای حمایت‌های مالی از بخش تولید استان، فراتر از ظرفیت‌های فعلی است.

  رئیس اتاق بازرگانی استان آذربایجان غربی همچنین از همکاری اتاق بازرگانی این استان با بانک شهر در زمینه های مختلف به منظور کمک به بخش تولید خبر داد و تصریح کرد: واحدهای تولیدی که با بانک شهر همکاری کرده اند، از نحوه تعامل و همکاری این بانک ابراز رضایت کرده اند که جا دارد از تلاش های بانک شهر قدردانی شود.

  منبع: اقتصاد آنلاین
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.