• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » قطعنامه ضد سوری فاقد ادله و حاوی اتهامات خودسرانه بود
  کد خبر : 2015671

  قطعنامه ضد سوری فاقد ادله و حاوی اتهامات خودسرانه بود

  قطعنامه ضد سوری فاقد ادله و حاوی اتهامات خودسرانه بودReviewed by on Mar 1Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «عمرو ابوالعطا» نماینده دائم مصر در سازمان ملل متحد اعلام کرد که قاهره از پیش نویس قطعنامه شورای امنیت برای اعمال تحریم علیه دمشق حمایت نکرد چرا…

  قطعنامه ضد سوری فاقد ادله و حاوی اتهامات خودسرانه بودReviewed by on Mar 1Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از روسیا الیوم، «عمرو ابوالعطا» نماینده دائم مصر در سازمان ملل متحد اعلام کرد که قاهره از پیش نویس قطعنامه شورای امنیت برای اعمال تحریم علیه دمشق حمایت نکرد چرا که این قطعنامه فاقد ادله حقیقی و حاوی اتهامات خودسرانه و بی اساس بود.

  ابوالعطا روز سه شنبه پس از امتناع از رای مثبت به این پیش نویس که با وتوی روسیه و چین مواجه شد اعلام کرد که پیش نویس قطعنامه شورای امنیت پیرامون موضوع سلاح های شیمیایی در سوریه ادله و مدارک را در نظر نگرفته است.

  وی با بیان اینکه نبود ادله و برهان این قطعنامه را به امری بیهوده بدل کرده است در عین حال افزود که مصر از مجازات افرادی که محکومیت آنها در بکارگیری سلاح های شیمیایی علیه مردم سوریه ثابت شده باشد حمایت می کند.

  نماینده دائم مصر در سازمان ملل در ادامه گفت: پیش نویس این قطعنامه حاوی اتهامات غیرحقیقی به تعدادی از افراد و سازمان ها بود. ما مخالف اتهامات بی اساس و خودسرانه هستیم و نسبت به ارائه این پیش نویس قطعنامه ناقص ابراز تاسف می کنیم.

  شایان ذکر است که روسیه و چین روز سه شنبه مانع از تصویب قطعنامه ای شدند که بر اساس آن تحریم های جدیدی ضد دمشق به بهانه واهی استفاده از تسلیحات شیمیایی وضع می شد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.