• خرید vpn
  • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

    صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » رشادت‌های مدافعان حرم توطئه‌های داعشی‌ها را نقش برآب کرد
    کد خبر : 2015467

    رشادت‌های مدافعان حرم توطئه‌های داعشی‌ها را نقش برآب کرد

    رشادت‌های مدافعان حرم توطئه‌های داعشی‌ها را نقش برآب کردReviewed by Iranvij-2 on Feb 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازبام ایران خبر؛ احمد عبدالهی معاون بهداشت و امداد و آموزش سپاه پاسداران اظهار کرد: اگر به شرایط فعلی که در جهان رقم می خورد نگاه بیاندازید…

    رشادت‌های مدافعان حرم توطئه‌های داعشی‌ها را نقش برآب کردReviewed by Iranvij-2 on Feb 28Rating:

    به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل ازبام ایران خبر؛ احمد عبدالهی معاون بهداشت و امداد و آموزش سپاه پاسداران اظهار کرد: اگر به شرایط فعلی که در جهان رقم می خورد نگاه بیاندازید خواهید دید که ایران اسلامی بنا به فرموده امام روز به روز به عظمت و موفقیت دست پیدا خواهد کرد.

    وی تصریح کرد: این روزها در جای جای جغرافیای اسلام شاهد موفقیت ها و ورق های پیروزی آن در مقابل استکبار جهانیان هستیم.

    وی یادآور شد: در سوریه بعد از فتح حلب دیگر رمق داعشی ها و برنامه ریزی های آن ها کم شد و تحرکات سیاسی در منطقه مثل گذشته پررنگ نیست.

    عبدالهی افزود: دشمن برای انتخابات سال آینده نقشه های زیادی کشیده اما به لطف خدا و هوشیاری رهبر نقشه های آن ها یکی یکی ناکام می ماند.

    کشور نباید دچار اختلاف و دوقطبی شود

    معاون بهداشت، امداد و آموزش پزشکی سپاه پاسداران گفت: امروز رهبری و سپاه پاسداران و نهادهایی که پشت ولایت فقیه هستند مقابل تمام ضربات و لطمه های دشمن ایستاده و نمی گذارند اهداف شوم‌شان به نتیجه برسد.

    دکتر عبدالهی با اشاره به اینکه وظیفه ما این است که هوشیار باشیم و مردم را نیز آگاه کنیم بیان داشت: ما وظیفه داریم در کنار انجام و رسالت پاسداری مراقب حرکت های دشمن باشیم مبادا ما غفلت زده وارد بازی های دشمن شویم.

    وی تاکید کرد: ما باید همواره گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده و انتخابات پر شور و حداکثری را به نفع و تقویت نظام رقم بزنیم.
     

    کلیدواژه ها :
    دوره های نوروزی عصر شبکه

    مطالب مرتبط

    ویژه های ایران ویج

    دیدگاهها (۰)    ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

    آخرین اخبار و مطالب

    پربحث ترین های هفته

    Sorry. No data so far.