• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » احتمال برگزاری نشست جدیدی در آستانه درباره سوریه وجود دارد
  کد خبر : 2015431

  احتمال برگزاری نشست جدیدی در آستانه درباره سوریه وجود دارد

  احتمال برگزاری نشست جدیدی در آستانه درباره سوریه وجود داردReviewed by on Feb 28Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «مختار تلو بردی» معاون اول وزیر خارجه قزاقستان گفت: درصورتیکه برای مذاکرات صلح سوریه در آستانه دوباره نیاز باشد، ما آمادگی میزبانی برای این نشست فنی را داریم….

  احتمال برگزاری نشست جدیدی در آستانه درباره سوریه وجود داردReviewed by on Feb 28Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از تاس، «مختار تلو بردی» معاون اول وزیر خارجه قزاقستان گفت: درصورتیکه برای مذاکرات صلح سوریه در آستانه دوباره نیاز باشد، ما آمادگی میزبانی برای این نشست فنی را داریم.

  وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه مذاکرات ژنو درباره سوریه در پیش است، ما منتظر خبرهای آن مذاکرات هستیم و هنوز نمی توان با اطمینان درباره آن اظهار نظر کرد.

  تلو بردی سپس ادامه داد: نیاز برای برگزاری دوباره نشست در آستانه با توجه به چگونگی پیشرفت  روند مذاکرات ژنو، مشخص خواهد شد.

  بنابر گفته های دیپلمات قزاق، موضوعی که طرفهای دخیل برای برقراری صلح در سوریه در نشست فنی جدید آستانه مورد بحث قرار خواهند داد، یا آتش بس خواهد بود و یا پذیرش خواسته های یکدیگر که پس از اعلام نتیجه مذاکرات ژنو مشخص خواهد شد.

  وی سپس با یادآوری این مطلب که وظیفه ما به عنوان میزبان، تامین امنیت طرفهای گفتگو است، تاکید کرد: کشورش همواره در جهت مهیا کردن شرایط برای برگزاری نشست های بین المللی به منظور رفع بحران در سوریه آماده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.