• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصاد داخلی , اقتصادی » عملکرد صحیح بورس کالا جلوی بخشی از فرارهای مالیاتی درکشور را می گیرد/ بهره دلالان از رانت موجود دربورس کالا
  کد خبر : 2015391

  عملکرد صحیح بورس کالا جلوی بخشی از فرارهای مالیاتی درکشور را می گیرد/ بهره دلالان از رانت موجود دربورس کالا

  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد بورس کالا گفت:دلالان بخشی از محصولات را از بورس کالا خریداری می کنند و با قیمت بالا در اختیار مصرف کنندگان خُرد قرار می دهند. سیدناصرموسوی لارگانی  در خصوص وضعیت عرضه محصولات دربورس کالا گفت:بطورطبیعی یکی از راهکارها برای  جلوگیری از مشکلات،عرضه محصولات مختلف…

  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد بورس کالا گفت:دلالان بخشی از محصولات را از بورس کالا خریداری می کنند و با قیمت بالا در اختیار مصرف کنندگان خُرد قرار می دهند.

  ۴۳۱۱۴_Orig

  سیدناصرموسوی لارگانی  در خصوص وضعیت عرضه محصولات دربورس کالا گفت:بطورطبیعی یکی از راهکارها برای  جلوگیری از مشکلات،عرضه محصولات مختلف در بورس کالا طبق مقررات است.

  نماینده مردم فلاورجان درمجلس شورای اسلامی ادامه داد:باید پذیرفت در حال حاضر عرضه محصولات در بورس کالا با مشکلات و مسائلی روبرو است.

  این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:عرضه برخی مواد اولیه در بورس باعث ایجاد برخی مشکلات برای مصرف کنندگان خُرد در بورس کالا شده است.

  موسوی لارگانی افزود:شرایط عرضه محصولات در بورس به نحوی است که اشخاصی که میزان کمتری خرید کالا دارند،نتوانند محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند.

  نقش عملکرد مطلوب بورس کالا درجلوگیری از فرار مالیاتی

  وی با بیان اینکه از عملکرد فعلی بورس کالا رضایت مطلوبی ندارم،گفت: در حال حاضر دلالان بخشی از محصولات را از بورس کالا خریداری می کنند و با قیمت بالا محصول را در اختیار مصرف کنندگان خُرد قرار می دهند و به این وسیله رانت برای عده ای ایجاد می شود.

  نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر بورس کالا در انجام وظیفه،عملکرد صحیحی داشته باشد جلوی بخشی از فرارهای مالیاتی در کشور گرفته می شود./

  منبع: خانه ملت
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.