• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » سناریوی سه ضلعی
  کد خبر : 2015106

  سناریوی سه ضلعی

  سناریوی سه ضلعیReviewed by Iranvij-2 on Feb 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل برهان،  به جرات می توان گفت دولت روحانی از همه مزایا دولت های قبلی تهی است ولی متاسفانه همه معایب و ضعیت ها و اشتباهات دولت های قبلی را به همراه دارد. ۱-اسلام…

  سناریوی سه ضلعیReviewed by Iranvij-2 on Feb 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از نسل برهان،  به جرات می توان گفت دولت روحانی از همه مزایا دولت های قبلی تهی است ولی متاسفانه همه معایب و ضعیت ها و اشتباهات دولت های قبلی را به همراه دارد.

  ۱-اسلام هراسی برای غربی ها 

  ۲- ایران هراسی برای عرب ها

  ۳- انقلاب هراسی برای ایرانی ها

  پس از گذشت سی و هشت سال از پیروزی انقلاب اسلامی و نیل به دستاوردهای معجزه اسا در عرصه های مختلف با وجود موانع و محدودیت های طاقت فرسای داخلی و خارجی، ملت ایران تجارب ارزشمندی کسب کرده و به حد بالایی از بلوغ سیاسی نایل شده اند.

  حافظه تاریخی ایرانیان به خاطر دارد که دوران قاجار دخالت های مستقیم و غیر مستقیم انگلیسی ها به فلاکت و عقب ماندگی گذشت و نهضت مشروطیت قیام همه جانبه ایرانیان بر علیه استبداد داخلی و استعمار خارجی بود.

  مکاری و حیله گری بریتانیای کبیر ماهیت آرمان های مشروطیت را استحاله کرد و قلدرمآب بی سوادی مانند رضاخان را بر مردم ایران مستولی ساخت . سال ۱۳۲۰ متفقین در راستای منافع خود رضاخان را عزل و محمد رضا پهلوی را بر مردم ایران مسلط کردند با عوام فریبی و ظاهری فریبنده غرب زدگی و غرب پرستی و مصرف گرایی و دین گریزی و تکیه به غرب را با درآمدهای حاصل از فروش نفت خام نهادینه کردند. پنجاه سال حکومت پهلوی نشان داد که با اسلام ستیزی و سکولاریسم و بوروکراسی و رفرم گرایی و مدیریت تکنوکرات ها و منورالفکرها کشور به سر منزل مقصود نمیرسد.

  استبداد سیاه و خشن و سازمان جهنمی ساواک و ارتش مجهز به تسلیحات از رده خارج غربی ها و تبدیل ایران به بازار سود آوری کالاهای خارجی و غارت منابع نفتی خون مردم ایران را در شیشه کردند و سایه فقر و تبعیض و بی سوادی و محرومیت را بر سر مردم ایران گستردند. این مظالم و ستم کاری های بی شمار خشم فروخفته ایرانیان را شعله ور ساخت و دودمان سلاطین و حامیان خارجی آنها را به یک باره از ایران ریشه کن ساخت.

  انقلاب اسلامی این توان ظلم ستیز و قدرت مهارنشدنی خود را از تفکرات و شخصیت انقلابی تمام عیار حضرت امام خمینی(ره) کسب کرد و توانست سیلی بنیان کنی به راه اندازد که دشمنان ملت ایران در داخل و خارج همراه اندیشه های الحادی شرقی و غربی یکجا دفن شوند. اما جرثومه های استعمار دست از مقابله با انقلاب و انقلابیون و اندیشه ها و ملت انقلابی نکشیدند و هرچه در توان داشتند برای نابودی یا مهار یا تضعیف یا حذف انقلاب اسلامی و فرزندان انقلابی خمینی به میدان آوردند. تحمیل جنگ، ترور، ایجاد و تقویت تجزیه طلبی، قومیت گرایی، محاصره اقتصادی، شبیخون فرهنگی، کودتا، تزریق نفوذی ها به بدنه دولت ها، ایران هراسی برای اعراب، اسلام هراسی برای غربی ها و انقلاب هراسی برای ایرانی ها بخش ناچیزی از جنایت های دشمنان ملت است.

  یاس و ناامیدی و ناکامی دشمن در همه این اقدامات همراه بود با مصادره انقلاب و تغییر و تحریف هویت و ماهیت انقلاب و حذف انقلابی گری و زیست و تفکر و اقدام و عمل انقلابی خطرناک ترین روش را پی گیری می کنند. تقریبا در همه جنبش ها و و نهضت های مردم ایران پس از پیروزی، جریان حذف انقلابیون و نیروهای ارزشی و تفکرات انقلابی در سرلوحه برنامه های دشمنان ایران بوده است . در نهضت مشروطیت و ملی شدن صنعت نفت روشنفکران و ملی گراها و سکولارها و تکنوکرات ها و غرب و شرق زده ها با ریا و نفاق و دروغ و نیرنگ و همدستی با دشمنان خارجی، انقلابات و نهضت ها را از رسیدن به کمال و اهداف بازداشته اند. شیخ فضل اله نوری ها که از رهبران و پیشتازان مشروطیت بود به دار آویخته شد.

  نهضت ملی شدن نفت با مجاهدت ها و درایت آیت اله کاشانی ها به نتیجه رسید اما بوسیله ملی مذهبی ها مدعی روشنفکری خانه نشین شد.

  از فردای پیروزی انقلاب اسلامی هم تقابل و جدال انقلابی ها و غیر انقلابی ها آغاز شد، نهضت آزادی و ملی مذهبی ها و بنی صدرها و خلق مسلمان منافقین خلق ، قائله منتظری و … در راستای حذف اندیشه و عمل و سبک انقلابی برخاسته از اسلام و عقلانیت و علمانیت به ستیز همه جانبه با جریان انقلابی گری برخاسته و عملا در برابر بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) قد علم کردند با اینکه بعضی از آنها مثل بنی صدر و بازرگان از همه اختیارات لازم برای خدمت به مردم و انقلاب و نظام اسلامی برخوردار بودند. اما نه تنها تن به خدمت ندادند بلکه  آشکارا با تفکرات غرب گرایانه به کشور راه خیانت پیشه کردند و به همین سبب مردم در دفع شر آنها درنگ نکردند.

  بعد از رحلت امام خمینی(ره) و شروع امامت حضرت آیت اله خامنه ای که به اعتراف همه جریانات سیاسی داخلی و خارجی بهترین گزینه ولایت فقیه بود، غرب گرایان و کدخداپذیران راه و روش انقلاب زدایی را در عرصه سیاست های داخلی و خارجی مثل بازرگان و بنی صدر با شدت و ضعف هایی ادامه دارند و حاصل دوران سازندگی مرحوم هاشمی رواج اشرافیت و بی عدالتی و فاصله طبقاتی و ارزش زدایی از آرمانهای انقلاب در عرصه فرهنگ و اقتصاد و آموزش و پرورش و … شد. پس از وی خاتمی ۸ سال تمام افرادی را در راس امور قرارداد که آشکارا به انکار و نفی انقلاب و اسلام پرداختند و نشان دادند که هیچ تعلق خاطر به نظام و انقلاب و مردم ندارند تا جایی که تعداد معتنابهی از دولت مردان خاتمی در رسانه های انگلیسی و آمریکایی مشغول خیانت به ملت هستند. طغیان و عصیان مدعیان اصلاحات بر عیه انقلاب و نظام و تسلیم آنها در برابر زیاده خواهان غربی ها چنان عرصه را بر مردم تنگ کرد که در سال ۸۴ مردم ایران احمدی نژاد را که جوانی تازه به دوران رسیده با ادعای گفتمان انقلاب اسلامی بود به ریاست جمهوری رساندند. جدای از هر تعصبی، هر ناظری اذعان می کند که وی در دوره اول ریاست جمهوری خدمات شایانی در عرصه های مختلف انجام داد و کارآمدی گفتمان انقلابی را در عرصه مدیریت به نمایش گذاشت.

  غرب گرایان و معاندان و اشراف سیاسی و اقتصادی تاب تحمل این همه موفقیت انقلابیون را نداشتند لذا در انتخابات سال ۸۸ با همدستی صهیونیسم  و امریکا و انگلیس و اعراب منطقه فتنه بزرگی ایجاد کردند تا همه موفقیت ها و پیشرفت ها متوقف و از مرگ و نابودی مقلدان غرب و سکولاریسم جلوگیری کنند با بی نجابتی و بی حیایی همه پرده ها را دریدند و دشمنان قسم خورده را به تشدید تحریم ها تحریک کردند و با پول های بادآورده دوران سازندگی و اصلاحات بازار ارز و سکه را آشفته ساختند و از طرف دیگر احمدی نژاد هم سرمست از موفقیت ها اسیر برخی جریانات انحرافی شد و حتی با خانه نشینی یازده روزه به تقابل با رهنمود توصیه ها رهبری پرداخت و با اشتباهات خود و تیم همراه بازگشت غرب گرایان به اریکه را فراهم کرد.

  چهار سال از عمر دولت تدبیر و امید و ملی مذهبی ها و کارگزاران و اصلاح طلبان و دست اندکاران دولت سازندگی با ریاست روحانی سپری شد و همه اشتباهات گذشتگانش را به شکل شدیدتری به نمایش گذاشت. به جرات می توان گفت دولت روحانی از همه مزایا دولت های قبلی تهی است ولی متاسفانه همه معایب و ضعیت ها و اشتباهات دولت های قبلی را به همراه دارد.

  جامعه امروز در نتیجه بی برنامگی و بی کارنامگی و بی تدبیری دولت روحانی به شدت دچار تنگناها عجیب در عرصه اقتصاد و فرهنگ و سیاست خارجی و کار و کسب و اشتغال و ازدواج و آسیب های اجتماعی و مصائب زیست محیطی و رکود شده است. تیم  و ماشین تبلیغاتی و عملیات روانی و تنش آفرین و توان دوقطبی سازی و تخریب رقیب هنر طیف حامی روحانی است که با استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی داخلی با همسوئی رسانه های خارجی یک سناریوی سه ضلعی طراحی کرده اند. و سال هاست برروی آن مانور تبلیغاتی می دهند. در این سناریو شیطانی در افکار و اذهان عمومی داخل و خارج چنین القا می شود که اسلام گرایی یک خطر جدی برای امنیت غرب و آمریکا است و برای تحمیل این غلط آشکار، داعش و طالبان و وهابیت را ایجاد و تقویت کردند و از سوی دیگر ایران را متهم به تهدید امنیت خلیج فارس و کشورهای عربی معرفی می کنند تا منافع کلان خود را از طریق فروش تسلیحات به شیوخ عرب تامین کرده و در حضور خود را در منطقه تثبیت نمایند ایران هراسی و در ایران هم خطر به قدرت رسیدن انقلابیون را دامن می زنند و آشکارا از غرب گرایان حمایت کرده و ترامپ و نتانیاهو بمانند کلینتون و اوباما آزادی سران فتنه را که سرمایه خود در ایران می دانند مطالبه می کنند تا با این تحمیل و تهدید ترس پراکنی همه ناکارآمدی و ناتوانی و ضعف و تخلف و بی برنامگی و وعده های دروغ و تحقق نیافته و خسارات برجام و افتضاح دیپلماسی لبخند و وزرای هزار میلیاردی، غائله کنسرت ها و کابینه پیروپاتال و فیش های نجومی را بپوشانند.

  و همان ها که تا کنون مدعی بودند برجام سایه جنگ را از سر ایران برداشت مدعی می شوند که در پسابرجام اگر ما نباشیم جنگ جهانی رخ می دهد!!!

  به جرات می توان گفت در معادلات حاکم بر روابط بین الملل و با توجه به تاریخ و تجربه همه تمدنها هیچ سخنی سخیف تر و موهن تر ازآن نیست که بگوئیم عقب نشینی و خلع سلاح خود و تضعیف قدرت نظامی و دفاعی و لبخند به دشمن و تسلیم در برابر خواسته اهریمنان و ترس و ذلت پذیری سایه جنگ را برطرف می کنددر حالی که جلوی چشم خود می بینیم که علت تحمیل جنگ به ملت هایی مانند یمن، افغانستان ، عراق و سوریه و … ضعف دفاعی و نظامی بوده است و ما با صدای بلند می گوئیم برای حل مشکلات و معضلات و رسیدن به عدالت علوی و نجات از مهلکه ها و کسب عزت و قدرت در عرصه بین المللی تفکر انقلابی است که شاخص آن رهنمودهای رهبر انقلاب است.

  در تاریخ ایران سمرقند و بخارا و هرات و باکو و بحرین را زمانی از ایران جدا کردند که دولت های آن دوره ها در ایران، وابسته و نوکر و مداح غرب بودند و حتی حمله صدام به ایران در زمان ریاست جمهوری فردی غرب گرا مثل بنی صدر که هیچ اعتقادی به نیروی انقلابی و نهادهای انقلابی نداشت و با تمام قدرت درصدر تضعیف نهادهای انقلابی مانند سپاه پاسداران و جهادسازندگی بود و با هرگونه تفکر انقلابی به شدت به مخالفت برمی خاست.

  تمام پیشرفت های هسته ای، دفاعی و نظامی و علمی در زمینه نانو، هوافضا، شبیه سازی، پزشکی، مهندسی، حتی سرمایه گذاری خارجی در زمان رواج و رونق اندیشه و عمل انقلابی و در سایه حمایت های مستقیم مقام معظم رهبری حاصل شده است.

  دولت های غیر انقلابی همیشه مصرف کننده و هزینه کننده و بر باد دهنده دستاوردها و میراث های انقلابیون بوده اند. آنچه که ظریف الملک آقای روحانی در مذاکرات برجام باخت حاصل و دسترنج فرزندان غیرتمند و انقلابی مردم ایران بود که در اوج غربیت و مظلومیت و با خون  دل خوردن به دست آورده بودند و دشمن را مجبور به نشستن بر سر میز مذاکره کردند و دولت روحانی با سخاوتمندی تمام آنها را به پای دیوان غربی ها ریختند و با دست خالی مردم ایران را با عربده های ترامپ روبرو ساختند.

  باید به همه جهان ابلاغ شود که اسلام آمریکایی (داعش و تفکیری و سلفی) یک تهدید بین المللی است و تشیع انگلیسی پیشران اسلام آمریکایی است و دولت های غیر انقلابی در جهان اسلام امید و آلت دست جهان خواران و مایه نکبت و عقب ماندگی مسلمانان هستند. این ها مثلث شومی هستند. (اسلام امریکایی، تشیع انگلیسی، دول غیر انقلابی) که یک آبشخور دارند و دجال وش به دنبال تحمیق و تهدید جهانیان و چپاول میراث های مادی و معنوی آنها هستند.

  انقلابی گری عین عقلانیت و علمانیت است.

  دشمنان ملت ایران دو دسته هستند:

  ۱-ضد انقلاب که شناخت و دفع خطر و مقابله با آنها سخت نیست

  ۲- غیر انقلابی ها که طیف وسیعی از منافقان و ریا کاران و نفوذی ها را شامل است و شناخت و مقابله با آنها دشوار است و محتاج رهبر و مرشدی فرزانه و دشمن شناس مثل مقام معظم رهبری و ملتی متحد و ولایت پذیر به مانند ملت بزرگ و انقلابی ایران که تا برپایی یک تمدن اسلامی از پا نخواهد نشست هرچند برای کفار و ستمگران و منافقین ناخوشایند باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.