• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » الحشدالشعبی کنترل همه گذرگاه‌های تلعفر را در دست گرفت/نبرد تلعفر نزدیک است
  کد خبر : 2015080

  الحشدالشعبی کنترل همه گذرگاه‌های تلعفر را در دست گرفت/نبرد تلعفر نزدیک است

  الحشدالشعبی کنترل همه گذرگاه‌های تلعفر را در دست گرفت/نبرد تلعفر نزدیک استReviewed by Iranvij-2 on Feb 27Rating: «احمد الشریفی»، کارشناس عراقی مسائل امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، گفت: نیروهای «الحشد الشعبی» تمام گذرگاه‌ها و معابر ناحیه «تلعفر»، در غرب موصل را آزاد کرده و بطور کامل کنترل آنها را در دست…

  الحشدالشعبی کنترل همه گذرگاه‌های تلعفر را در دست گرفت/نبرد تلعفر نزدیک استReviewed by Iranvij-2 on Feb 27Rating:

  «احمد الشریفی»، کارشناس عراقی مسائل امنیتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، گفت: نیروهای «الحشد الشعبی» تمام گذرگاه‌ها و معابر ناحیه «تلعفر»، در غرب موصل را آزاد کرده و بطور کامل کنترل آنها را در دست گرفته است.

  کارشناس مسائل امنیتی عراق در ادامه با بیان اینکه آزادی مناطق تحت اشغال «داعش» در محور غربی موصل همچنان ادامه دارد، افزود: این مرحله از عملیات بزرگ آزادسازی موصل نیز به مراحل پایانی خود نزدیک شده و داعش آخرین روزهای خود را در این مناطق سپری می‌کند.

  شریفی خاطر نشان کرد: مرحله ششم عملیات الحشد الشعبی با آزادسازی چندین روستا و منطقه راهبردی و مهم، پیشروی سریع و چشمگیری را محقق کرده تا در نتیجه آن همه معابر و گذرگاه‌های ناحیه تلعفر در کنترل نیروهای الحشد الشعبی باشد.

  کارشناسان مسائل امنیتی عراق درباره کمک‌رسانی به عناصر داعش در تلعفر نیز گفت: ترکیه از جمله طرف‌های منطقه‌ای است که مایل به سقوط داعش در تلعفر نیست، چون بر این باور است، با برگه تلعفر می‌توان موازنه قدرت بین خود و سوریه و عراق را به‌‌گونه‌ای حفظ کند که منافعش را در این کشورها تامین کند.

  الشریفی با بیان اینکه این کمک‌ها به آن اندازه نیست که تغییری در روند نبردهای جاری در میدان ایجاد کند، اظهار داشت: هیچ چیز نمی‌تواند، از عزم و اراده نیروهای الحشد الشعبی جهت آزادسازی مناطق تحت تصرف داعش تا آخرین وجب از خاک عراق بکاهد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.