• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » ما دیگر جوابی برای فرهنگیان نداریم/ بنیاد شهید نامه‌های مرجوعه را پیگیری کند
  کد خبر : 2015022

  ما دیگر جوابی برای فرهنگیان نداریم/ بنیاد شهید نامه‌های مرجوعه را پیگیری کند

  ما دیگر جوابی برای فرهنگیان نداریم/ بنیاد شهید نامه‌های مرجوعه را پیگیری کندReviewed by on Feb 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فرید اولادقباد نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، امروز دوشنبه (۹ اسفندماه ۹۵)‌ طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: به…

  ما دیگر جوابی برای فرهنگیان نداریم/ بنیاد شهید نامه‌های مرجوعه را پیگیری کندReviewed by on Feb 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فرید اولادقباد نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، امروز دوشنبه (۹ اسفندماه ۹۵)‌ طی تذکر شفاهی در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: به آقای شهیدی مسئول بنیاد شهید و امور ایثارگران تذکر می‌دهم ما قانون برنامه جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را داریم که با حدود ۶۲ ماده شاید بیشترین مواد آن در کشور اجرایی نشده است.

  وی افزود:‌ متأسفانه در برنامه ششم توسعه نیز دامنه خدمات‌رسانی به ایثارگران را گسترش دادند، در صورتی که بسیاری از این بندها و موادی که ما مصوب کردیم، اجرایی نخواهد شد همانگونه که در قانون جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران قبلاً اجرایی نشده است؛ فقط این باعث می‌شود که جامعه نسبت به خانواده‌های شهدا و ایثارگران بدبین شوند.

  وی افزود: یکی از مهمترین مواردی را که بنده به آقای شهیدی تذکر دادم، اشتغال فرزندان شاهد، جانباز و ایثارگران است. 

  وی بر همین اساس اضافه کرد: بیشترین مراجعه‌کنندگان بنده نه تنها در تهران بلکه از استان های دیگر اشغال این فرزندان است. مردم و ملت شریف ایران بدانند دغدغه اشتغال برای همه جوانان (نه صرفاً خانواده شهدا) دغدغه همه نمایندگان است که متأسفانه باعث آسیب‌های اجتماعی و رفتارهای پرخطر خواهد شد. 

  نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: آقای شهیدی! آنچه که شما در رسانه‌ها و بوق و کرنا می‌کنید، صرفاً برای خانواده شهدا نیست، بیشترین مراجعه‌کنندگان ما فرزندان شاهدی هستند که در بدو تولدشان پدرانشان را ندیده‌اند و لی هنوز بیکار هستند. من از آقای شهیدی می‌خواهم نامه‌هایی را که ارجاع دادیم پیگیری کند. 

  وی ادامه داد: سوال اینجاست سازمان اقتصادی کوثر و یا بانک دی چه افرادی را جذب می‌کنند؟

  اولاد قباد در خاتمه ضمن تذکر خود در حوزه آموزش و پرورش، عنوان کرد:‌ در تبصره ۹ بودجه سال ۹۶ نسبت به بازگشت حق واقعی فرهنگیان برای عودت ۳ هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان آموزش و پرورش مساعدت ویژه ای را باید مبذول کنند تا حق فرهنگیان ما ضایع نشود. ما دیگر جوابی برای همکاران فرهیخته نداریم، یعنی آموزش و پرورش متأسفانه هم در برنامه ششم و هم در بودجه ۹۶ شاید در اولویت دهم هم نبوده است. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.