• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » تجلیل از مربیان و معاونین تربیتی شهرستان شیروان برگزار شد
  کد خبر : 2014763

  تجلیل از مربیان و معاونین تربیتی شهرستان شیروان برگزار شد

  تجلیل از مربیان و معاونین تربیتی شهرستان شیروان برگزار شدReviewed by on Feb 27Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، سعید رحمانی فضلی مدیر آموزش و پرورش شیروان ضمن بررسی موانع و مشکلات مربوط به اموزش و پرورش اظهار داشت…

  تجلیل از مربیان و معاونین تربیتی شهرستان شیروان برگزار شدReviewed by on Feb 27Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی شیروان ، سعید رحمانی فضلی مدیر آموزش و پرورش شیروان ضمن بررسی موانع و مشکلات مربوط به اموزش و پرورش اظهار داشت : امروزه در آموزش و پرورش بحث پرورش بسیار مهم و حیاتی است و نظر تمام کارشناسان بر این است که در این قسمت دچار کوتاهی شده ایم و از آن غفلت کرده ایم  چون ما هر چقدر در بحث اموزش خوب پیش رفته ایم اما در بخش تعلیم و تربیت نتوانستیم همپای اموزش حرکت کنیم و دچار کاستی هستیم.

  وی همچنین افزود: امروز نقش شما همکاران فرهنگی به عنوان رهبران عرصه تعلیم و تربیت بسیار مهم است ودر برخی موارد ما خودمان از ان غافل هستیم وباید بیش از پیش به این موضوع دقت کنیم.

  سعید رحمانی فضلی افزود : ما چقدر اشراف داریم که نهاد مقدس امور تربیتی با چه هدفی تشکیل شده است و هدف شهید رجایی از تشکیل این نهاد چه بوده است و ایا ما به این اهداف دست یافته ایم یا از ان فاصله گرفته ایم ؟

  وی همچنین افزود : در انقلاب اسلامی نیز بیشتر انقلاب تربیتی مد نظر بوده تا انقلاب اموزشی ، امروزه در کنار سایر ارکان مدیریتی در اموزش و پرورش معاونت امور پرورشی نیز وجود دارد وتاثیر گذار است ما باید راهکاری بیاندیشیم که از ظرفیت و توانمندی تمامی همکاران استفاده کنیم.

  مدیر آموزش و پرورش شیروان ابراز داشت : در بحث قران ، کتاب اسمانی ما مسلمانان ما چه کار کرده ایم تا همکاران و دانش اموزان از ان بیشتر استفاده کنند .

  وی همچنین ادامه داد : شغل معلمی و شغل پزشکی در یک راستاست، پزشکان هدایت جسم را برعهده داشته و معلمان هدایت روح را بر عهده دارند . و از همکاران امور تربیتی خواهشمندم که با همفکری ، همکاری ،همدلی ،هم اندیشی و استفاده از تجربیات دیگر برای بر طرف شدن مشکلات و اسیب های اجتماعی قدمی محکمتر بردارند و به صورت جهادی برای حل این مشکلات وارد شویم.

  حسین کوثری امام جمعه شیروان نیز در جمع مربیان و معاونین امور تربیتی مدارس شیروان اظهار داشت : بحث تربیت یکی از مباحث بسیار مهم است و در قران نیز خیلی به این موضوع اشاره شده است بطوری که حدود ۹۰۰ آیه درباره امر تربیت در قران داریم و این اهمیت مساله را می رساند و بزرگترین وظیفه پیامبران تربیت جامعه بوده است و خداوند انبیاء را تربیت کردند تا جامعه از پیامبران و اهل بیت الگو بگیرند و جامعه به دست ایشان تربیت شود.

  وی همچنین افزود : بنا بر این است که ما خلیفه خدا در روی زمین باشیم خدا اراده کرده که انسان خلیفه خدا در زمین باشد انسان لیاقت و شایستگی آن را دارد که تمام جهان هستی مسخر فکر و اندیشه او شود و باید چنین باشد.

  ایشان در پایان از زحمات معلمین و فرهنگیان تقدیر و تشکر کردند.

  انتهای پیام / م الف

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.