• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » افتتاح ۹۲۵ هزار مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت/فروش اقساطی ۸۸۸ هزار مسکن مهر
  کد خبر : 2014724

  افتتاح ۹۲۵ هزار مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت/فروش اقساطی ۸۸۸ هزار مسکن مهر

  بررسی آمار سازمان ملی زمین و مسکن حاکی از آن است که از زمان آغاز طرح مسکن مهر تاکنون در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت ۹۲۵ هزار واحد این طرح افتتاح شده است. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مطابق جدیدترین آمار سازمان ملی زمین و مسکن، از ابتدای آغاز طرح مسکن مهر تاکنون…

  ۴۴

  بررسی آمار سازمان ملی زمین و مسکن حاکی از آن است که از زمان آغاز طرح مسکن مهر تاکنون در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت ۹۲۵ هزار واحد این طرح افتتاح شده است.

  به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مطابق جدیدترین آمار سازمان ملی زمین و مسکن، از ابتدای آغاز طرح مسکن مهر تاکنون در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت یک میلیون و ۲۱۱ هزار و ۳۶۱ واحد عقد قرارداد شده است که از این تعداد ۹۲۵ هزار و ۷۸۵ واحد افتتاح شده است.

  بر این اساس برای ۹۰۶ هزار ۲۵۸ پایان کار اخذ شده و ۸۸۸ هزار و ۹۹۹ واحد نیز فروش اقساطی شده است. از این تعداد ۸۸۰ هزار و ۴۶۴ واحد به متقاضیان تحویل شده است.

  همچنین برای ۶۸۷ هزار و ۳۰۷ واحد مسکن مهر نیز سند اعیانی صادر شده است.

  طی سال جاری نیز پایان کار ۵۱ هزار و ۵۷۸ واحد اخذ شده و ۴۲ هزار و ۳۶۲ واحد نیز افتتاح شده است. از ابتدای امسال تاکنون در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت ۳۸ هزار و ۹۸۷ واحد تحویل متقاضیان و ۳۴ هازر و ۳۷۶ سند اعیانی نیز اخذ شده است.

  منبع: خبرگزاری تسنیم
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.