• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » دانشجویان در سایه قانون‌مندی و اخلاق‌مداری مطالبه‌گری کنند
  کد خبر : 2014672

  دانشجویان در سایه قانون‌مندی و اخلاق‌مداری مطالبه‌گری کنند

  دانشجویان در سایه قانون‌مندی و اخلاق‌مداری مطالبه‌گری کنندReviewed by on Feb 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، منصور اردستانی عصر یکشنبه در سومین همایش کشوری دبیران منتخب شورای صنفی رفاهی دانشگاه فرهنگیان در استان بوشهر اظهار داشت: انسان در زندگی نیازمند برخورداری از مهارت‌های مختلف است که بتواند در رویارویی با…

  دانشجویان در سایه قانون‌مندی و اخلاق‌مداری مطالبه‌گری کنندReviewed by on Feb 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، منصور اردستانی عصر یکشنبه در سومین همایش کشوری دبیران منتخب شورای صنفی رفاهی دانشگاه فرهنگیان در استان بوشهر اظهار داشت: انسان در زندگی نیازمند برخورداری از مهارت‌های مختلف است که بتواند در رویارویی با مسائل و مشکلات بداند چگونه رفتار کند.

  وی افزود: معلمان یکی از افرادی هستند که به دلیل وظیفه سنگین تربیت آینده سازان کشور دارا بودن این مهارت‌ها برای آنها بیش از دیگران نیاز است.

  مدیرکل حقوقی دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد: اگر در رفتارهای اجتماعی بتوانند مبتنی بر قانون فعالیت کنند به‌خوبی می‌توانند سلیقه محوری و خودمحوری را از خود دور کنند.

  اردستانی در ادامه خاطرنشان کرد: با انجام اینگونه رفتارهای قانونمدانه است که می‌توان نظم و عدالت را در جامعه گسترش دهیم.

  وی تصریح کرد: اگر می‌خواهیم از صحنه فعالیت خارج نشویم باید قانونمند باشین چرا که قانون شنکی ابتدا ضربه به خود و بعد به محیط پیرامون و گاها آیندگان است.

  مدیرکل حقوقی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه بالغ بر ۸۰ درصد از بروز تخلفات و بی‌قانونی‌ها از عدم آگاهی است عنوان کرد: مطالبه آگاهی از قوانین و مقررات یک حق است و این حق را باید همه افراد جامعه برای خود محترم بشماریم.

  اردستانی با بیان اینکه متاسفانه امروز دور زدن قانون و مقررات زرنگی اطلاق می‌شود، گفت: هنجارشکنی و بی‌قانونی موجب بی‌ثباتی و خودمداری در جامعه می‌شود.

  وی خطاب به دانشجویان بیان کرد: دانشجویان باید در سایه تعامل، قانونمندی و حفظ حریم اخلاق مسائل را بیان کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.