• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , حوادث » برج ساز تهرانی اعدام نشد!
  کد خبر : 2014539

  برج ساز تهرانی اعدام نشد!

  برج‌سازی که ۱۳ سال پیش در جریان معامله یک زمین با فروشنده درگیر شده و او را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود پس از تأیید حکم اعدامش در دیوان عالی کشور با پرداخت یک میلیارد تومان به اولیای دم (پدرومادر مقتول) و جلب رضایت آنها از قصاص رهایی یافت. این متهم صبح دیروز…

  برج‌سازی که ۱۳ سال پیش در جریان معامله یک زمین با فروشنده درگیر شده و او را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود پس از تأیید حکم اعدامش در دیوان عالی کشور با پرداخت یک میلیارد تومان به اولیای دم (پدرومادر مقتول) و جلب رضایت آنها از قصاص رهایی یافت.

  ۳۳

  این متهم صبح دیروز در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران حضور یافت تا از جنبه عمومی جرم Crime نیز محاکمه شود.

  سار اتفاق افتاد مرد برج ساز با شلیک گلوله جوانی ۳۲ ساله به نام شاهرخ را کشت و متواری شد. این برج ساز قاتل The Murderer که پس از جنایت Crime مدت‌ها زندگی پنهانی داشت، چندماه بعد پس از فرار Escape توسط مأموران دستگیر شد.
  پرونده این جنایت سال گذشته در شعبه دهم دادگاه کیفری مورد بررسی قرارگرفت و متهم به قصاص محکوم شد. این حکم از سوی قضات شعبه هفدهم دادگاه کیفری نیز به تأیید رسید.
  پس از تأیید حکم، متهم با تلاش وکیلش برای گرفتن رضایت از اولیای دم تلاش زیادی کرد و سرانجام با پرداخت یک میلیارد تومان به خانواده مقتول از قصاص نجات یافت.
  این متهم که صبح دیروز برای محاکمه از جنبه عمومی جرم از زندان Prison به شعبه دهم انتقال یافته بود، وقتی پای میز محاکمه ایستاد، گفت: «من جرمم را قبول دارم و در این سیزده سال سعی کردم رفتارم را تغییر دهم. در کلاس‌های دارالقرآن زندان شرکت کردم و تلاشم این بود که متنبه شوم. در این مدت روزی هزار بار کابوس مرگ داشتم.» پس از پایان اظهارات متهم قضات شعبه دهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی Judge قربانزاده و مستشارانش قاضی ملکی و غفاری وارد شور شدند تا حکم شان را در این پرونده صادر کنند.

  منبع: رکنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.