• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , حوادث » دختر جوان گفت: حتی فکرش را هم نمی کردم مادرم مرا به برادر زاده اش بفروشد!
  کد خبر : 2014533

  دختر جوان گفت: حتی فکرش را هم نمی کردم مادرم مرا به برادر زاده اش بفروشد!

  دختر جوان گفت: حتی فکرش را هم نمی کردم مادرم مرا به برادر زاده اش بفروشد! مادری به اتهام کمک به برادرزاده ۴۱ ساله اش برای تجاوز به دخترش دادگاهی می شود. مادری به اتهام کمک به برادرزاده اش برای پیاده سازی اهداف شوم اش در جهت آزار و اذیت دخترش باید در محضر دادگاه…

  دختر جوان گفت: حتی فکرش را هم نمی کردم مادرم مرا به برادر زاده اش بفروشد!
  مادری به اتهام کمک به برادرزاده ۴۱ ساله اش برای تجاوز به دخترش دادگاهی می شود.
  ۳۱
  مادری به اتهام کمک به برادرزاده اش برای پیاده سازی اهداف شوم اش در جهت آزار و اذیت دخترش باید در محضر دادگاه پاسخگو باشد.

  طبق اظهارات دادگاه ویکتوریا، این مادر به مدت ۳ سال برادرزاده اش را برای سواستفاده جنسی از دخترش ترغیب کرده است. این مادر که از زمان جدایی از همسرش در یکی از خانه های برادرزاده ۴۱ ساله اش ساکن شده بود به صاحبخانه اجازه سواستفاده از دخترش را داده بود.

  از سال ۲۰۱۱ زمانی که این دختر ۱۲ ساله بود توسط مرد خبیث به کرات مورد تجاوز قرار گرفته است.

  ۳۲

  حتی گریه ها و التماس های این دختر منجر به متوقف شدن عمل زشت این دو نفر نشده بود. مادر ۵۵ ساله قربانی که به دلایل قانونی نام اش فاش نشده از سوی دادگاه گناهکار شناخته شده است.

  برادرزاده این زن نیز به اتهام سواستفاده جنسی از یک کودک زیر ۱۶ سال نیز متهم شناخته شد. این مرد روانی در سال ۲۰۱۴ پس از اینکه قربانی راز مورد تجاوز قرار داد موضوع را برای برادر ناتنی اش گفت و این مرد موضوع را به پلیس اطلاع داد که باعث بازداشت مرد متجاوز و رهایی قربانی شد. وکیل مرد جانی اذعان داشته موکل اش نامه ای برای قربانی نوشته که در آن ندامت خود را نسبت به اعمال زشت اش ابراز داشته، اما این نامه از سوی دادگاه قابل قبول نبود. جلسه بعدی دادگاه به روز جمعه موکول شده است.

  منبع: جام نیوز
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.