• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » بحث آشتی ملی خلاف مشی شهداء،اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام است
  کد خبر : 2014499

  بحث آشتی ملی خلاف مشی شهداء،اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام است

  بحث آشتی ملی خلاف مشی شهداء،اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام استReviewed by on Feb 26Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا ؛به نقل از  سفیرجنوب ؛حجت الاسلام و المسلمین براهویی مسئول  نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در یادواره شهدای روستای کویز بخش…

  بحث آشتی ملی خلاف مشی شهداء،اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام استReviewed by on Feb 26Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی دانا ؛به نقل از  سفیرجنوب ؛حجت الاسلام و المسلمین براهویی مسئول  نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در یادواره شهدای روستای کویز بخش جبالبارز جنوبی عنبرآباد اظهار کرد: محفل و انس شهداء توفقیق می خواهد و خداوند این توفیق را نصیب کرده تا در جلسه ی یادواره شهداء حضور پیدا کنیم  با حضور در یادواره شهداء با شهداء عهدی دوباره بستیم و به آن عهدی که بستیم پایداریم و به کوری چشم دشمنان پیرو رهبرمان هستیم و خواهیم بود. اما شاهد عدم حضور برخی مسئولین در این یادواره هستیم که آنها خودشان توفیق را از دست داده اند.

  حجت الاسلام و المسلمین براهویی با اشاره به جایگاه و مقام بالای شهداء افزود: اگر پی به حقیقت شهداء می بردیم  هیچ سجده ای از ما خالی از دعای (اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک) نبود .

  IMG_3811

   

   

  شهدا به ما درس استقلال دادند که می توانیم در برابر ابر قدرت های دنیا بایستیم

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد ابراز کرد:  این که حضرت آقا از ما مطالبه ی جهاد کبیر می کند جهاد کبیر به معنای  تبعیت نکردن از دشمنی است که خون جوانان ما را ریخته برای ما نقشه کشیده و کمر به نابودی ما بسته است و باید طوری حرکت و عمل نماییم که زمینه ی تبعیت از دشمن در تمام مسائل فرهنگی ، اقتصادی ، سیاسی و….. فراهم نشود ،  شهدا به ما درس استقلال دادند که می توانیم در برابر ابر قدرت های دنیا بایستیم حرف خودمان را بزنیم و حق خودمان را بگیریم.

   

   

  IMG_3822

  دشمنان به دنبال کم رنگ کردن فرهنگ قرآن کریم هستند/ قرآن به ما درس سیاست می دهد

  وی بیان تشریح کرد: دشمنان می خواهند باور قرآنی و عاشورایی نداشته باشیم و به دنبال کم رنگ کردن فرهنگ قرآن هستند ، قرآن به ما درس سیاست می دهد آنانی که در خط توحید ، نبوت و امامت هستند حق ندارند با دشمن سلام علیک کنند ،  لبخند دیپلماتیک بزنند اما برخی ها نام ایمان را یدک می کشند.

  افرادی که به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا و رابطه با آمریکا هستند باید دهانشان را دهانشان را گِل گرفت

   

  حجت السلام براهویی با اشاره به آیه ی ۱۱۸ سوره ی آل عمران اذعان کرد:  دشمنان با ما دوست نمی شوند و به دنبال ضربه زدن هستند ، افرادی که به دنبال حذف شعار مربگ بر آمریکا و رابطه با آمریکا هستند باید دهانشان را گِل  گرفت زیرا برخلاف سیاست قرآن حرکت می کنند ، قرآن به ما درست سیاست می دهد که به نامردها نمی شود دوست شد.

  برخی ها آمریکا را شیطان بزرگ نمی دانند و آن را کدخدا می دانند/برجام ۱۵ سال قدرت ایران را به عقب برد

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد خاطر نشان کرد: امام (ره) که ایمان به قرآن خدا و پیغمبر (ص) دارد بر اساس آیات قرآن می فرماید ، آمریکا شیطان بزرگ است و حضرت آقا می فرماید آمریکا شیطان اعظم است پس با شیطان نمی شود ارتباط برقرار کرد اما امروزه شاهدیم برخی ها بر خلاف قرآن عمل می کنند ،   آمریکا را شیطان بزرگ نمی دانند ،  آن را کدخدا می دانند و به آمریکا خوش بین هستند.

   

  وی با اشاره به مذاکرات یادآور شد: مقام معظم رهبری فرمودند،  به این مذاکرات خوش بین نیستم آمریکایی ها بد عهدند و نمی شود اعتماد کرد اما برخی ها رفتند مذاکره کردند و برجام نا فرجام را امضاء نمودند ،  در اوایل مذاکرات به دلسوزان نظام و خانواده معظم شهداء که به آنها می گفتند مواظب باشیم گفتند دلواپسان و شما عینک بد بینی زده اید  و اگر نمی خواهید برکات برجام را ببینید  عینک بزنید و حالا مانده اند چکار کنند ،   پس از امضاء برجام نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و سگ حار آمریکا در منطقه گفت ، آقای ترامپ مبادا برجام را پاره کنید برجام امنیت اسرائیل را تأمین کرد و وزیر خارجه سعودی گفت برجام ۱۵ سال قدرت ایران را به عقب برد .

   

  در فتنه ۸۸ شعار دادند  انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است

   

  وی با اشاره به فتنه ۸۸ گفت:فتنه گران در طول هشت ماه به دشمنان این نظام و انقلاب  و دوستانشان (آمریکای جنایتکار و ایادی استکبار ) خدمت کردند به رهبری و خون شهداء و مردم خیانت کردند ، خسارات جبران ناپذیری را وارد نمودند و دشمن را امیدوار ساختند و  شعار دادند تقلب بهانه است ،   نظریه پرداز آمریکایی در فتنه ۸۸ گفت دوستان ما در ایران خیلی زود وارد فاز آخر شدند و شعار دادند  انتخابات بهانه است اصل نظام نشانه است.

  بحث آشتی ملی خلاف مشی شهداء ، اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام است

  حجت الاسلام براهویی تصریح کرد: الان برخی بحث آشتی ملی را مطرح می کنند این آشتی ملی  خلاف مشی شهداء ، اهانت به مردم و خدمت به دشمنان نظام  است  ، حضرت آقا فرمودند بعضی ها یاد گرفته اند از ادبیاتی صحبت می کنند  و آشتی ملی را مطرح می کنند مگر مردم با هم قهرند ،  مردم همگام آمدند در نه دی و  بیست و دوم بهمن  ماه چشم آمریکایی ها و صهیونیست ها را کور کردند مردم با هم وحدت دارند و یک دل هستند اما با کسانی که حرمت عاشورا را شکستند ،  به هیئت عزادارن حسین به علی (علیه السلام) حمله کردند ، سنگ زدند و خیمه های حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام)  را آتش زدند قهرند و آشتی نمی کنند .

  فتنه گران در سال ۸۸ جنایات وحشیانه لشکریان یزید را انجام دادند

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد ادامه داد: فتنه گران عکس امام (ره) را پاره کردند به مقدسات توهین کردند به بچه های سپاه و ناجا حمله نمودند ،  مساجد را آتش زدند ، مردم را مورد ضرب و شتم قرار داند و جنایات وحشیانه ی لشکریان یزید را در عاشورای ۸۸ انجام دادند.

  عده ای بی بصیرت و جدا شده از راه شهداء به دنبال تطهیر فتنه گران هستند

  وی گفت:ای اهل ایمان باید مرزمان با کفار مشخص باشد برخی ها در داخل به دنبال تطهیر سران فتنه هستند و عد ای بی بصیرت و جدا شده از راه شهداء می خواهند جریان فتنه و فتنه گران از ذهن مردم پاک شود اما پاک نمی شود گرچه بحث آشتی ملی را مطرح می کنند ، در ادبیات سیاسی کشورها طرح آشتی ملی زمانی مطرح می شود که در آن کشورها جنگ داخلی  باشد امنیت شان در خطر باشد و دچار بحران شده باشند در کشورهایی مثل سودان جنوبی ، لیبی و عراق که دچار یک گرگ وحشی و افسار گسیخته چون داعش شده است می آیند طرح آشتی ملی را مطرح می کنند اما در کشور ما از این خبر ها نیست.

  با بیان طرح آشتی ملی  می خواهند از زیر بار مسئولیت و قول هایی که داده اند فرار کنند و الان شروع به حاشیه سازی می کنند

  مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان جیرفت و عنبرآباد بیان کرد: با بیان طرح آشتی ملی هدف دارند و می خواهند از زیر بار مسئولیت هایی که قول و وعده صد روز داده اند و الان به یازده صد روزه تبدیل شده است فرار کنند ،  در برجام بلافاصله قول دادند تمام تحریم  ها برداشته می شود  اما نشد ، تابلوهای فردو را انداختند و قلب راکتور اراک را پلمب کردند اما طرف مقابل هیچ کار نکرد  و تحریم های ده ساله را تمدید کرد حالا  با بیان طرح آشتی ملی می خواهند از زیر بار کارههای که انجام داده اند فرار کنند و  الان شروع به حاشیه سازی می کنند.

  حجت الاسلام براهویی گفت : در سال ۹۴ و ۹۵ هیچ تخصیصی برای بحث آموزش و تبیین مفاهیم قرآنی اجرایی و محقق نشده است و تا زمانی که ما نسبت به قرآن بی اهمیت هستیم و تمام توجهمان را  روی بحث کنسرت و…. گذاشتیم چه توقعی داریم فرزندانمان در مسیر شهداء و قرآن باشند.

  وی اظهار کرد: مردم با هم وحدت دارند متحدند و آنجایی که پای اسلام ، ارزش ها و استقلال در میان باشد می آیند همانجور که در حماسه ۲۲ بهمن آمدند و مشت محکمی بر دهان فتنه گران ، استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار زدند ، شهدای ما همانجور که جانانه رزم کردند و اجازه ی نفوذ دشمن را ندادند امروز ما مردم ، مسئولین و سیاسیون نباید اجازه نفوذ دشمن را بدهیم و برای دفاع از سنگرهای اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی همانند شهداء عمل نماییم.

  IMG_3766

  IMG_3781

  IMG_3800

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.