• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » اعتراف ورود نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه برای جاسوسی
  کد خبر : 2014488

  اعتراف ورود نیروهای ویژه رژیم صهیونیستی به خاک سوریه برای جاسوسی

  شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ مکرر نیروهای ویژه وابسته به ارتش این رژیم به خاک سوریه با هدف جمع‌آوری اطلاعات و جاسوسی خبر داد. به نوشته پایگاه خبری رای الیوم، این شبکه شب گذشته (شنبه شب) گزارش تصویری پخش کرد که نشان می‌داد، یگان ویژه ‘کرکس’ وابسته به نیروی اطلاعات میدانی ارتش رژیم…

  شبکه دو تلویزیون رژیم صهیونیستی از نفوذ مکرر نیروهای ویژه وابسته به ارتش این رژیم به خاک سوریه با هدف جمع‌آوری اطلاعات و جاسوسی خبر داد.

  ۸۲۴۴۴۸۴۲-۷۱۴۴۲۹۶۵

  به نوشته پایگاه خبری رای الیوم، این شبکه شب گذشته (شنبه شب) گزارش تصویری پخش کرد که نشان می‌داد، یگان ویژه ‘کرکس’ وابسته به نیروی اطلاعات میدانی ارتش رژیم صهیونیستی وارد مرزهای سوریه در شمال اراضی اشغالی شده است.
  ‘دنی کشمارو’ گزارشگر این شبکه نیز در جریان حضورش در مرزهای سوریه به همراه این یگان شبانه و با پای پیاده وارد روستایی دورافتاده در عمق خاک سوریه که حدودا نیم کیلومتر با مرزهای سرزمین‌های اشغالی فاصله دارد، شده بود.
  کشمارو گفت: ما توانستیم به همراه نیروهای ارتش از آنجا همه چیز را بشنویم و ببنیم.
  این گزارش همچنان نشان داد که نظامیان صهیونیست به صدای خودروهای زرهی که در نزدیکی در حال عبور بودند، گوش می‌دادند و روند درگیری بین ارتش سوریه و تروریست ها و نیز کارهای برخی سوری‌هایی که در روستای نزدیک مرزهای اسرائیل زندگی می‌کنند را زیر نظر گرفته بودند.
  در این گزارش آمده است، نیروهای این یگان از تجهیزات استراق سمع و تجهیزات جاسوسی برای شنود مکالمات و رصد تحرکات نیروهای ارتش سوریه و گروه‌های مخالف مسلحی که در منطقه جولان و جنوب سوریه همراه ارتش این رژیم تلاش می‌کنند و نیز زیر نظر گرفتن عملکرد داعش استفاده می‌کردند.
  این شبکه به نقل از ‘نیر مگدیش’ فرمانده این یگان گزارش داد: ما مراقب وقایع داخل روستاهای سوریه هستیم تا اسرائیل را از وقایعی که پشت آن است، حفظ کنیم؛ ما از اینجا در عمق خاک سوریه ماموریت خود را انجام می‌دهیم.
  مگدیش ادامه داد: ما مراقب همه چیز حتی داعش هستیم به طوریکه سربازان ما عناصر داعش را تحت کنترل دارند و از بالای یکی از ساختمان‌های روستای سوری که در این گزارش نامی از آن آورده نشده به طور نوبتی نگهبانی می‌دهند و اوضاع را تحت کنترل دارند.
  اگر این گزارش صحت داشته باشد اولین بار است که ارتش رژیم صهیونیستی از فعالیت نیروهایش در داخل خاک سوریه پرده برمی‌دارد؛ مساله‌ای که قبلا آن را تکذیب می‌کرد.
  دو هفته پیش ارتش رژیم صهیونیستی از بمباران توپخانه‌ای مقر ارتش سوریه در واکنش به اصابت خمپاره‌ای به بلندی‌های جولان اشغالی خبر داد.
  طی ماه‌های گذشته حوادثی از این دست یعنی اصابت خمپاره به بلندی‌های جولان که اکثر مساحت آن تحت اشغال صهیونیست‌هاست، تکرار شده که منبع آن طرف سوری و در نتیجه درگیری‌های کنونی بین نیروهای نظام و مخالفان مسلح بوده است.

  منبع: ایرنا
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.