• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی » دروغ محض بود … جدی نگیرید!
  کد خبر : 2014105

  دروغ محض بود … جدی نگیرید!

  دروغ محض بود … جدی نگیرید!Reviewed by Iranvij-2 on Feb 25Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار چند وقت قبل بود که معاون استاندارمان فرمودند: " برجام باعث شد که مردم ایران اسلامی برای بار دیگر، طعم نفرت انگیز جنگ و خشونت در کشور را تجربه…

  دروغ محض بود ... جدی نگیرید!Reviewed by Iranvij-2 on Feb 25Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تبریز بیدار چند وقت قبل بود که معاون استاندارمان فرمودند: " برجام باعث شد که مردم ایران اسلامی برای بار دیگر، طعم نفرت انگیز جنگ و خشونت در کشور را تجربه نکنند." اینکه فکر کنیم میشود در این دنیای کوچک حرفی زد و خیلی راحت دامن مبارک خود را از نقد نقادان کنار کشید باید عرض کرد: زهی خیال باطل و خام و پوچ !

  وقتی آقای معاون به تأسی از همفکران خود فرمودند: "اگر برجام نبود در حال جنگ بودیم! "آن روزها گفتیم که تکلیف خود را با این موضوع روشن کنید، بالاخره کدام فرمایش شما را دقیق و علمی و منطقی و از سشر برآوردهای اطلاعاتی تلقی کنیم؟ اینکه سالها قبل دم از توهّم توطئه و دشمن و جنگ میزدید و امروز فریاد سایه جنگ سر داده اید؟!

  اینگونه که نمیشود به قاضی رفت. به هر حال امروز نمیدانم این دوستان کجا شرف حضور دارند تا درباره فرمایش حضرت آقا در دیدار مردم آذربایجان اظهار نظر کنند و بفرمایند با این جمله رهبری چه میکنند که فرمودند: "اینکه اگر برجام نبود، جنگ در ایران حتمی بود؛ دروغ محض است!" مسئولین  دولتی لااقل درباره این فرمایش آقا موضع شفاف بگیرید و خدمت مردم عزیزمان عرض کنید که "اشتباهی بیش نبود شما جدی نگیرید!" ضمناً خیلی هم نگران نباشید مردم بسیار بزرگوار هستند می بخشندتان مثل همیشه، اگر دوباره تکرار نکنید!

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.