• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اقتصاد داخلی , اقتصادی » تا فروردین ماه خانه بخرید / جدول قیمت خانه‌های زیر ۱۰۰ متر
  کد خبر : 2014032

  تا فروردین ماه خانه بخرید / جدول قیمت خانه‌های زیر ۱۰۰ متر

  طبق گفته کارشناسان؛ بازار مسکن بدون افزایش قیمت سال ۹۵ را پشت سر می گذارد و تا پایان سال قیمت ها تغییری نخواهد کرد اما بهترین بازه زمانی برای خرید مسکن تا پایان فروردین ماه سال آینده است. به گزارش سرویس اقتصادی ایران ویچنرخ تورم مسکن در چهار سال گذشته همواره زیر نرخ تورم عمومی…

  طبق گفته کارشناسان؛ بازار مسکن بدون افزایش قیمت سال ۹۵ را پشت سر می گذارد و تا پایان سال قیمت ها تغییری نخواهد کرد اما بهترین بازه زمانی برای خرید مسکن تا پایان فروردین ماه سال آینده است.

  IMG07281266

  به گزارش سرویس اقتصادی ایران ویچنرخ تورم مسکن در چهار سال گذشته همواره زیر نرخ تورم عمومی بوده است و طبق گفته کارشناسان مسکن، این بازار ظرفیت افزایش قیمت ها را ندارد اما ممکن است تحت تاثیر دوزادهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری قرار بگیرد.

   

  مصطفی قلی خسروی، کارشناس بازار مسکن با اشاره به ثبات بازار میکن تا پایان اسفند ماه سال جاری، اظهار داشت: طبق سنوات گذشته معاملات مسکن ماه جاری تا بیست و دوم ادامه خواهد داشت اما به نظر نمی رسد اسفند ماه امسال قیمت مسک افزایش یابد.

   

  وی با تاکید بر اینکه از اواخر اسفند امسال تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده معاملات مسکن قابل توجه نیست و به کمترین میزان خود می رسد، گفت: به طور قطع تا پایان فروردین ماه سال ۹۶ قیمت مسکن تغییری نخواهد کرد اما ممکن است پس از آن بازار مسکن تحت تاثیر انتخابات ریاست جمهوری قرار بگیرد.

   

  قلی خسروی با بیان اینکه بهترین زمان خرید مسکن از اسفندماه امسال تا پایان فروردین ماه سال آینده است، گفت: پیش بینی می شود سال آینده بازار مسکن با افزایش قیمت ها همراه باشد و نرخ تورم مسکن بالاتر از نرخ تورم عمومی حرکت کند.

   

  در جدول زیر قیمت فروش خانه های کمتر از ۱۰۰ متر در محله های مختلف تهران آمده است:

  خانه

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.