• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بین الملل , سیاسی » شرایطی که به ایرانیان مجوز می دهد تا بدون ویزا به روسیه سفر کنند
  کد خبر : 2013987

  شرایطی که به ایرانیان مجوز می دهد تا بدون ویزا به روسیه سفر کنند

  رئیس گروه دوستی ایران و روسیه و ارمنستان گفت: در شرایط فعلی تنها بازرگانان،تجار و گروه‌های گردشگری ما می‎توانند بدون داشتن ویزا به روسیه سفر کنند. رمضانعلی سبحانی‎فر رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و روسیه در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی ایران ویچ درباره امکان سفر بدون ویزا ایرانیان به روسیه و ارمنستان…

  رئیس گروه دوستی ایران و روسیه و ارمنستان گفت: در شرایط فعلی تنها بازرگانان،تجار و گروه‌های گردشگری ما می‎توانند بدون داشتن ویزا به روسیه سفر کنند.

  رمضانعلی سبحانی‎فر رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و روسیه در گفت وگو با خبرنگار گروه سیاسی ایران ویچ درباره امکان سفر بدون ویزا ایرانیان به روسیه و ارمنستان اظهارکرد: در شرایط فعلی تنها بازرگانان،تجار و گروه‌های گردشگری ما می‎توانند بدون داشتن ویزا به روسیه سفر کنند.
  وی افزود: تورهای گردشگری بالای ۵ نفر که دارای شناسنامه و مجوزهای لازم از ارگان‎های مربوطه باشند امکان حضورشان در روسیه بدون داشتن ویزا امکانپذیر است.
  رئیس گروه دوستی و پارلمانی ایران و روسیه خاطرنشان کرد: تمامی گروه‎های بالای ۵ نفر چه در قالب تورهای گردشگری و چه تحت عناوین دیگر درصورتی که بتوانند مجوزهای لازم را از مجاری قانونی کشور خودمان و روسیه فراهم کنند امکان حضورشان در روسیه بدون ویزا وجود دارد.
  سبحانی‎فر تاکید کرد: اما این نکته حائز اهمیت است که امکان سفر افراد به روسیه به صورت انفرادی بدون داشتن ویزا امکانپذیر نیست و ایرانیان اگر قصد سفر انفرادی به روسیه را دارند باید ویزای انفرادی دریافت کنند.
  وی با اشاره به اینکه در حال انجام رایزنی‎های لازم با روسیه برای لغو ویزا بین دو کشور هستم، گفت: امیدواریم با توجه به گسترش روابط ایران و روسیه به خصوص در بعد تجاری این اقدام صورت گیرد.
  رئیس گروه دوستی ایران و ارمنستان درباره آمار سفر ایرانیان به ارمنستان گفت: به طور معمول در طی سالهای اخیر میزان سفر ایرانیان به خارج از کشور در مقایسه با سفر خارجیان به ایران بیشتر است که این وضعیت در قبال میزان سفر ایرانیان به ارمنستان نیز صادق است.
  سبحانی‌فر در پایان تصریح کرد: البته ذکر این نکته قابل اهمیت است که بگویم میزان سفر خارجیان به ایران در طی چهارسال گذشته و به خصوص بعد از توافق برجام رشد چشمگیری داشته است که باید آن را به فال نیک گرفت.
  ۱۰۱۶۸۸۷_۸۴۶
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.