• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » واکنش ایران به گزارش جدید آمانو دربارۀ اجرای برجام
  کد خبر : 2013984

  واکنش ایران به گزارش جدید آمانو دربارۀ اجرای برجام

  سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین در خصوص گزارش جدید آمانو توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش ایران ویچ به نقل از العالم، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین در خصوص گزارش جدید آمانو توضیحاتی ارائه کرد. رضا نجفی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای…

  سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین در خصوص گزارش جدید آمانو توضیحاتی ارائه کرد.

  JamNewsImage07151753

  به گزارش ایران ویچ به نقل از العالم، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین در خصوص گزارش جدید آمانو توضیحاتی ارائه کرد.

  رضا نجفی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمانهای بین المللی در وین در خصوص گزارش جدید آمانو گفت: اولین گزارش  آمانو در سال ۲۰۱۷  بار دیگر تایید کرده که تمام فعالیتهای هسته ای ایران در چارچوب برجام پیش می رود.

   

  بطور کلی بیشتر گزارش مشابه گزارش قبلی است و فقط تحولات فنی از زمان گزارش قبلی تا حالا اضافه شده است. مهمترین تحول ذکر شده در گزارش، تزریق گاز به سانتریفیوژ آی آر ۸ می باشد که تاییدی بر ادامه فعالیتهای تحقیق و توسعه هسته ای کشورمان بر طبق برنامه دراز مدت اعلام شده از سوی ایران است. (این تحول و دستاورد فنی جدید را به دانشمندان هسته ای کشورمان تبریک می گوییم)

   

  اشاره به سندهای مصوب کمیسیون مشترک و اجرای آنها، و تکمیل اقدامات فردو که قبلا اعلام شده بود از بندهای جدید دیگر گزارش است.

   

  راستی آزمایی از محموله آب سنگین ارسال شده به خارج کشور که قرار است به خریداران خارجی فروخته شود از موارد دیگر است. وارد کردن اولین محموله ۵ کیلوگرمی از اورانیوم ۲۰ درصد غنی شده برای استفاده در راکتور تهران و پذیرش بازرسان جدید که جایگزین بازرسان خارج شده از لیست  ایران شده اند نیز در گزارش ذکر شده است.»

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.