• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » پیشروی نیروهای بسیج مردمی در چندین محور کرانه راست موصل
  کد خبر : 2013918

  پیشروی نیروهای بسیج مردمی در چندین محور کرانه راست موصل

  پیشروی نیروهای بسیج مردمی در چندین محور کرانه راست موصلReviewed by on Feb 25Rating: «محمد البصری»، یک فرمانده بسیج مردمی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: عملیات آزادسازی کرانه راست موصل از غرب شهر به سمت روستای «العربید» آغاز شده است. این فرمانده میدانی درباره ماموریت این نیرو گفت: به…

  پیشروی نیروهای بسیج مردمی در چندین محور کرانه راست موصلReviewed by on Feb 25Rating:

  «محمد البصری»، یک فرمانده بسیج مردمی عراق در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بغداد، تصریح کرد: عملیات آزادسازی کرانه راست موصل از غرب شهر به سمت روستای «العربید» آغاز شده است.

  این فرمانده میدانی درباره ماموریت این نیرو گفت: به بسیج مردمی ماموریت آزادسازی روستاهای تل کیصوم، المحترقه و باخیره محول شده بود که با آزادسازی آنها ارتباط تلعفر و موصل به سمت سلسله کوه‌های العطشانه قطع گردید.

  البصری با بیان اینکه ماموریت محوله به الحشد الشعبی بطور کامل محقق شده و این نیرو درحال پیشروی بسمت اهداف بعدی مشخص شده است، افزود: پس از آزادسازی المحلبیه بالطبع باید پیشروی بسمت ناحیه تلعفر صورت گیرد که در انتظار صدور فرمان آغاز عملیات از ستاد فرماندهی هستیم.

  وی ادامه داد: تمام نیروهای شرکت‌کننده در عملیات درحال پیشروی دقیق و سریع بسمت اهداف مشخص شده در تمام محورهای کرانه راست موصل درحال پیشروی هستند.

  این فرمانده میدانی با بیان اینکه وضعیت میدانی کرانه راست با کرانه چپ تفاوت بسیار دارد، خاطر نشان کرد: از جمله موانع موجود در این محور میدانی جغرافیایی سخت منطقه‌ای و تراکم جمعیت غیر نظامیان در آن است.

  البصری تاکید کرد: نیروهای امنیتی و مسلح شرکت کننده در این عملیات برای خروج غیرنظامیان گذرگاه‌های امنی ایجاد کرده‌اند تا آنها را از مناطق درگیری به مناطق امن انتقال دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.