• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » یمن در رادار رسانه ما ضعیف و فراموش‌شده است
  کد خبر : 2013896

  یمن در رادار رسانه ما ضعیف و فراموش‌شده است

  یمن در رادار رسانه ما ضعیف و فراموش‌شده استReviewed by on Feb 24Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صنعت۸، نادر طالب‌زاده، فعال حوزه رسانه در جهان اسلام در همایش فضای مجازی، اندیشه و عمل که ظهر پنجشنبه درسرای قلم  مشهد برگزار شد، از طریق ویدئو…

  یمن در رادار رسانه ما ضعیف و فراموش‌شده استReviewed by on Feb 24Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صنعت۸، نادر طالب‌زاده، فعال حوزه رسانه در جهان اسلام در همایش فضای مجازی، اندیشه و عمل که ظهر پنجشنبه درسرای قلم  مشهد برگزار شد، از طریق ویدئو کنفرانس اظهار کرد: رسانه‌های غرب بر این خط در حال تلاش هستند که گروه‌ها تکفیری را مولد دشمنی با انقلاب اسلامی بنامند و این موضوع را بسط دهند که اگر انقلاب اسلامی نبود این گروه‌ها هم به وجود نمی‌آمد.

  وی تأکید کرد: غربی‌ها دائم در تلاش بودند و هستند که اسلام را از بین ببرند.

  طالب‌زاده با بیان اینکه صحنه اصلی، صحنه‌ای است که اسلام به وجود آورده است، تصریح کرد: روسیه وقتی که متوجه می‌شود که عده‌ای از درون به فکر کمک به تکفیری‌ها هستند در کنار ایران قرار می‌گیرد مثل عاشورا که عده‌ای مسیحی در کنار امام حسین(ع) با یزید جنگیدند.

  وی با تأکید بر اینکه عقبه این حرکت باید حوزه باشد، خاطرنشان کرد: یمن بحث آخرالزمان است و باید طلاب و حوزه علمیه بفهمند که این موضوع چیست و طبق آن فشار آورند که مباحثی که مورد نظر جهان اسلام است در سطح جامعه پخش شود.

  این فعال رسانه‌ای اضافه کرد: در کنفرانس یک روزه‌ای که برای فلسطین برگزار شد با تعداد ۱۵ نفر از اندیشمندان آمریکایی و اروپایی مصاحبه شده است که آحاد مردم و مسئولین بفهمند در آمریکا چه می‌گذرد.

  وی با بیان اینکه رسانه امر مقدسی است و به عشق حضور طلبه‌ها در صحنه پیگیر هستم، یادآور شد: یمن نباید یک برنامه درجه دو و سه باشد و این مهم را باید حوزه‌های علمیه از سیستم مطالبه کند و یمن در رادار رسانه ما ضعیف است و یعنی اصلا نیست و فراموش شده است.

  طالب‌زاده با تأکید بر وجود زمان محدود، افزود: یمنی‌ها دست دراز نمی‌کنند و حتی شهید هم که می‌دهند گریه هم نمی‌کنند و ما باید خودمان به آن‌ها کمک کنیم و برای این مهم یک مرکز فکری بین حوزه و رسانه باید تشکیل شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.