• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اخبار , اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » گردشگری شبانه تهران در سعدآباد و موزه قصر
  کد خبر : 2013625

  گردشگری شبانه تهران در سعدآباد و موزه قصر

  «رجبعلی خسروآبادی» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت: در برنامه شبانه تهرانگردی در نظر داریم محیطی را برای گردشگران خارجی و شهروندان شاغل تهرانی فراهم کنیم. . وی با اشاره به اینکه مقاصد گردشگری باید از لحاظ امنیتی، مدیریت ورود و خروج و برخی امکانات خدمات پذیرایی، از شرایطی مساعد برخوردار…

  «رجبعلی خسروآبادی» مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران گفت:

  در برنامه شبانه تهرانگردی در نظر داریم محیطی را برای گردشگران خارجی و شهروندان شاغل تهرانی فراهم کنیم.

  .۱۴۴abc53-778e-4010-8dc1-79f3176d1b7d

  وی با اشاره به اینکه مقاصد گردشگری باید از لحاظ امنیتی، مدیریت ورود و خروج و برخی امکانات خدمات پذیرایی، از شرایطی مساعد برخوردار باشند، تاکید کرد که با فراهم بودن امکانات، شاهد حضور گردشگران خارجی و داخلی در مجموعه سعدآباد و باغ‌موزه قصر خواهیم بود.

  d2877b3f-8c9b-4480-801a-cada43993406

  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران که در نخستین جشنواره و نمایشگاه ملی «کافه، مقصد گردشگری شهری» سخن می‌گفت، در ادامه بیان کرد:

  در بحث سفر و گردشگری، پذیرایی مطلوب یکی از عوامل مهم برای جذب گردشگر است که در این خصوص، کافه‌ها می‌توانند به عنوان مقاصد جذب گردشگری محسوب شوند.

  خسروآبادی افزود که خاطره‌ شهری جزئی از جاذبه‌ گردشگری است که با احیای کافه‌های قدیمی مانند «لقانطه» می‌توان این سابقه ذهنی را تداعی کرد.

  او در توضیحاتی تکمیلی‌تر تاکید کرد که تا وقتی خدمات پذیرایی و جانبی و مکانی برای قدم زدن یا بازدید وجود داشته باشد، رویدادی اتفاق افتد و دسترسی به آن مکان آسان باشد، می‌توان گردشگری شبانه داشت و بهترین حالت برای این مورد، مکان‌های بسته و تحت کنترل است؛ چرا که در فضایی مثل بافت تاریخی تهران تا زمانی که ساختمان‌های اداری به هتل موزه یا موزه تبدیل نشود، امکان ایجاد گردشگری شبانه وجود ندارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.