• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , توریسم و گردشگری » افزایش ۵۰ درصدی ورود گردشگر به ایران
  کد خبر : 2013479

  افزایش ۵۰ درصدی ورود گردشگر به ایران

  رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور از افزایش ۵٠ درصدی ورود گردشگران خارجی به کشور در ١٠ماهه نخست سال جاری خبر داد. «زهرا احمدی‌پور» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور ضمن اشاره به آمار افزایشی جمعیت توریست‌های واردشده به کشور در سال جاری، گفت: در ۱۰ ماهه سال جاری…

  رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور از افزایش ۵٠ درصدی ورود گردشگران خارجی به کشور در ١٠ماهه نخست سال جاری خبر داد.

  «زهرا احمدی‌پور» معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور ضمن اشاره به آمار افزایشی جمعیت توریست‌های واردشده به کشور در سال جاری، گفت:

  در ۱۰ ماهه سال جاری و با حاکم شدن فضای پسابرجام در ایران اسلامی شاهد افزایش چشم‌گیر گردشگر در کشور بوده‌ایم که بیشترین آمار این افزایش متعلق به توریست‌های اروپایی است.

  وی افزود که ورود گردشگر خارجی به کشور در ماه‌های اخیر از ١٠۴ درصد متعلق به کشور فرانسه تا ١٣ درصد ویژه توریست‌های روسیه و ایتالیا متغیر بوده که به صورت میانگین این رشد معادل ۵ درصد بوده است.

  ۳۷۲۷۶۳۶b-502b-4763-98db-80121aed76ae

  معاون رئیس‌جمهور درباره علل رشد این میزان توریست در سال جاری، بیان کرد:

  یکی از علل این امر، پوشش ظرفیت‌های گردشگری ایران اسلامی در هشت نشریه معتبر گردشگری بین‌المللی است که خوشبختانه توانسته در افزایش جمعیت توریست‌های ایران نقش ویژه‌ای ایفا کند.

  a6b47d98-9469-418b-8aca-c3ea11775530

  احمدی‌پور درباره واگذاری زیرساخت‌های گردشگری به بخش خصوصی نیز گفت که آمار مشخص در این‌باره وجود دارد اما اکنون بیان آن به‌طور دقیق میسر نیست هرچند بر اساس سیاست‌های مأخوذه دولت در فضای پسابرجام و در سال‌های اخیر با توجه به ضرورت تسهیل شرایط ورود گردشگر به کشور، اقدامات خوبی در زمینه واگذاری زیرساخت‌ها به خصوص در حوزه اسکان به بخش خصوصی انجام شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.