• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » خبرگزاری فارس یکی از مهم‌ترین منابع معتبر خبری برای یمنی‌ها است
  کد خبر : 2013472

  خبرگزاری فارس یکی از مهم‌ترین منابع معتبر خبری برای یمنی‌ها است

  خبرگزاری فارس یکی از مهم‌ترین منابع معتبر خبری برای یمنی‌ها استReviewed by on Feb 22Rating: «علی القاسمی»، خبرنگار یمنی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا انتشار اخبار دروغین توسط رسانه های سعودی و عربی وابسته به سیاست های سعودی در منطقه و دنیا را شرم آور خواند. وی افزود: مردم یمن در…

  خبرگزاری فارس یکی از مهم‌ترین منابع معتبر خبری برای یمنی‌ها استReviewed by on Feb 22Rating:

  «علی القاسمی»، خبرنگار یمنی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در صنعا انتشار اخبار دروغین توسط رسانه های سعودی و عربی وابسته به سیاست های سعودی در منطقه و دنیا را شرم آور خواند.

  وی افزود: مردم یمن در آستانه سومین سال تجاوز عربستان به خاک کشورشان هستند اما به رغم همه دشواری ها و تعرضات وحشیانه ای که از سوی ائتلاف سعودی و مزدورانش روبرو بوده اند اما همچنان مقاومت می کنند.

  خبرنگار یمنی تاکید کرد: مقامات عربستان و کشورهای عربی گمان می کردند که جنگ رسانه ای  در کنار جنگ نظامی بر ملت یمن تاثیر خواهد گذاشت از همین رو در مرحله نخست شاهد بودیم که عربستان یک خبرگزاری شبیه خبرگزاری سبأ را خریداری کرده و هزینه های هنگفتی برای آن پرداخت کرد تا نشان بدهد که این خبرگزاری جعلی خبرگزاری رسمی یمن است اما حیله آن کارساز نشد.

  وی افزود: در مرحله دوم رسانه های سعودی با انتشار تصاویر جعلی و انتقال اخبار ساختگی تلاش داشتند انصار الله را ضعیف و کیان آن را در یمن متزلزل نشان بدهند.

  خبرنگار یمنی گفت: در مرحله پایانی رسانه های سعودی اخباری از نبردهای جاری در داخل و فراتر از مرزهای این کشور را منتشر کرده و پیروزی های خیالی به ائتلاف سعودی نسبت دادند اما این دروغ های کانال هایی امثال العربیه، الجزیره و اسکای نیوز برای ملت یمن فاش شده است.

  القاسمی تاکید کرد: رسانه حامی قضیه یمن رسانه های وابسته به جنبش های مقاومت مثل ایران، عراق، لبنان و دیگر رسانه های آزادی خواهی هستند که به ندای آزادی خواهی در همه دنیا هم افتخار می کنند.

  خبرنگار یمنی به نقش خبرگزاری فارس در انتشار اخبار تحولات میدانی و واقعیات یمن اشاره کرد و گفت: خبرگزاری فارس تنها خبرگزاری غیریمنی است که به مسائل یمن اهمیت می دهد و ما فعالان رسانه در یمن از این رسانه تاثیرگذر به دلیل نشر مظلومیت ملت یمن قدردانی می کنیم.

  وی همچنین ضمن بیان تقدیر انجمن روزنامه نگاران یمنی از خبرنگار فارس و تیم رسانه ای آن در یمن گفت: قضیه یمن قضیه خاصی است و ما از رسانه های آزاد می خواهیم اخبار یمن را پوشش بدهند.

  القاسمی خبرگزاری فارس از مهم ترین منابع قابل اعتماد یمنی ها خواند و گفت: این خبرگزاری رسمی به دلیل ندای آزادی خواهانه آن برای ملت هاست که از سوی مقامات سعودی، بحرینی و اماراتی فیلتر شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.