• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » «الباب» تا چند روز دیگر آزاد می‌شود/ ترکیه و آمریکا بازندگان بزرگ جنگ سوریه
  کد خبر : 2013373

  «الباب» تا چند روز دیگر آزاد می‌شود/ ترکیه و آمریکا بازندگان بزرگ جنگ سوریه

  «الباب» تا چند روز دیگر آزاد می‌شود/ ترکیه و آمریکا بازندگان بزرگ جنگ سوریهReviewed by on Feb 21Rating: «مهند الحاج علی»، عضو پارلمان سوریه و فرمانده گردان البعث حلب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور نبرد الباب را نبردی تعیین کننده برای ترکیه خواند و گفت: شکست ترکیه رویای آن را…

  «الباب» تا چند روز دیگر آزاد می‌شود/ ترکیه و آمریکا بازندگان بزرگ جنگ سوریهReviewed by on Feb 21Rating:

  «مهند الحاج علی»، عضو پارلمان سوریه و فرمانده گردان البعث حلب در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور نبرد الباب را نبردی تعیین کننده برای ترکیه خواند و گفت: شکست ترکیه رویای آن را برای تاسیس ارتشی که مزدورانش را در شمال سوریه گرد هم بیاورد، بر باد خواهد داد.

  وی افزود: نبرد الباب به یقین نقطه اتصال تروریسم و حامیانش را در سوریه قطع می کند و نبرد یکی مانده به پایانی قبل از اعلام پیروزی کامل سوریه در جنگ است.

  علی تصریح کرد: هنگامی که پیروزی ارتش سوریه و متحدانش شامل ایران، روسیه و مقاومت اسلامی در سوریه اعلام شود رویاهای ترامپ برای ایجاد منطقه امن یا بی طرف هم تمام خواهد شد تا پس از آن، نبرد رقه نبرد پایانی با داعش در خاک سوریه باشد، بخصوص که صفوف داعش از هم فروپاشیده و بسیاری از سرکرده های خود را زیر ضربه های ارتش سوریه و عراق از دست داده است.

  نماینده سوری گفت: پیشروی سریع ارتش سوریه به سمت الباب، ترکیه و متحدانش را که ماه هاست برای پیشروی و محاصره این شهر تلاش می کنند و در حمله به آن ناکام بوده اند گیج و مبهوت کرده است.

  وی افزود: در حالی که دولت ترکیه پیشروی چند متری نیروهایش به سمت داخل الباب را در بوق و کرنا می کند اما در واقع امر آنها یک متر هم پیش نرفته اند.

  علی تصریح کرد: طی روزهای آتی پاکسازی شهر الباب و بازگشت آن به آغوش سوریه اعلام خواهد شد و با این اتفاق، اروپا، آمریکا و ترکیه به بن بست کشیده می شوند چون در مقابل سیل تروریست هایی که شکست خورده از سوریه به کشورهایشان بازمی گردند، آشفته و سردرگم می مانند.

  عضو پارلمان سوریه با تاکید بر اینکه تلاش های غرب برای ناکام گذاشتن کنفرانس آستانه و به تعویق انداختن کنفرانس ژنو بر عزم ارتش سوریه در تکمیل ماموریت خود تاثیر نخواهد گذاشت، گفت: به تعویق انداختن ژنو ۴ و کشمکش های سیاسی ناشی از این امر، مسببان آن را غافلگیر خواهد کرد چون در این صورت دولت سوریه وقت اضافی به دست خواهد آورد و با کارت بزرگ دیگری که همانا آزادی الباب است در ژنو حضور خواهد داشت.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.