• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نقشه قدرتمندی برای تغییر ماهیت فلسطین در دست اجرا است
  کد خبر : 2013365

  نقشه قدرتمندی برای تغییر ماهیت فلسطین در دست اجرا است

  نقشه قدرتمندی برای تغییر ماهیت فلسطین در دست اجرا استReviewed by on Feb 21Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، هدیه خلف عباس رئیس مجلس سوریه عصر امروز در ششمین کنفرانس بین الملل حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران با تشکر از سخنرانی رهبر معظم انقلاب در افتتاحیه این کنفرانس اظهار داشت:…

  نقشه قدرتمندی برای تغییر ماهیت فلسطین در دست اجرا استReviewed by on Feb 21Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، هدیه خلف عباس رئیس مجلس سوریه عصر امروز در ششمین کنفرانس بین الملل حمایت از انتفاضه فلسطین در تهران با تشکر از سخنرانی رهبر معظم انقلاب در افتتاحیه این کنفرانس اظهار داشت: این سخنرانی باید به عنوان منشور این اجلاس و نشست های بعدی شناخته شود.

  وی با بیان اینکه برگزاری این نشست در شرایط دشورای صورت می گیرد، تصریح کرد: مسئله فلسطین با چالش های بسیاری روبرو است؛ نقشه قدرتمندانه ای برای تغییر ماهیت فلسطین در دست اجرا است.

  خلف عباس ادامه داد: لذا در این شرایط باید برنامه جامعی از رهگذر این اجلاس بدست بیاید تا زمینه ایجاد فلسطین مستقل به پایتختی قدس شر یف فراهم شود.

  رئیس مجلس سوریه گفت: امروز یکی از دلایل اصلی هدف قرار دادن سوریه، توجه به جبهه مقاومت و حمایت از فلسطین است؛ هدف جنگ تحمیل شده به سوریه در شش سال اخیر، تضعیف نقش سوریه در این جریان است.

  وی با بیان اینکه کشورهای حامی تروریست ها در سوریه خدمت قابل توجهی به رژیم صهیونیستی کرده اند، ادامه داد: ما امروز با وحشیانه ترین دشمنی ها روبرو هستیم که آن تروریست فرامنطقه ای است که با پشتوانه ای مادی و معنوی برخی کشورهای منطقه انجام می‌شود و این تروریست در واقع چهره دیگری از چهره رژیم صهیونیستی است.

  رئیس مجلس سوریه گفت: برای برخورد با این چالش راهی جز بسیج نیروها و انسجام بین ملت ها وجود ندارد، چرا که اگر این جریان ادامه یابد به همه  آسیب وارد می‌شود.

  وی با بیان اینکه در طی شش سال اخیر تروریست هایی از یکصد کشور به سوریه اعزام شده اند، خاطرنشان کرد:  بارها گوشزد کردیم که تبعات این جنگ دامنگر سایر کشورها نیز خواهد شد.

  خلف عباس خاطرنشان کرد: دولت سوریه از ابتدا پایبند همه توافقات سیاسی بوده و امروز نیز مجدانه بدنبال آشتی ملی مخصوصا در مناطقی است که تروریست ها در آنجا حضور دارند؛ به این معنا که تروریست ها از آنجا خارج شوند و سلاح خود را زمین بگذارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.