• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » کسب رتبه های برتر دانش آموزان کاشمری در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری
  کد خبر : 2012951

  کسب رتبه های برتر دانش آموزان کاشمری در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری

  کسب رتبه های برتر دانش آموزان کاشمری در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوریReviewed by on Feb 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر علی شهابیان معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش کاشمر از کسب  10رتبه برتر استانی توسط دانش آموزان و فرهنگیان…

  کسب رتبه های برتر دانش آموزان کاشمری در مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوریReviewed by on Feb 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کاشمربصیر علی شهابیان معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش کاشمر از کسب  10رتبه برتر استانی توسط دانش آموزان و فرهنگیان این شهرستان در هفدهمین دوره مسابقات پرسش مهر ریاست جمهوری خبر داد.

  وی در این زمینه گفت: دانش آموزان و فرهنگیان کاشمر در مسابقات پرسش مهر هفدهم در ۵بخش مختلف حائز رتبه های برتر استانی شده و به مرحله کشوری راه یافتند.

  شهابیان افزود: در بخش فرهنگیان، آقایان سیدحسن هاشمی در رشته شعر از دبیرستان متوسطه دوم شاهد صاحب الزمان(عج) و نبی الله ابراهیمی در رشته مقاله پژوهشی از دبیرستان متوسطه اول هجرت روستای فروتقه و خانم ها زهرا آخوندی در رشته خوشنویسی از دبیرستان متوسطه اول فرزانگان، طاهره خالق زاده و حشمت قربان نژاد در رشته نمایشنامه نویسی و داستان نویسی از دبیرستان متوسطه اول دخترانه شاهد هاجر توانستند رتبه اول استان را در گروه های مربوطه کسب کنند.

  معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشمر با اشاره به شرکت فعال دانش آموزان در این مسابقات خاطرنشان کرد: دانش آموزان محمدمعتمدی سیستانی در رشته طراحی و امیر برهان پناه در رشته وبلاگ از دبیرستان متوسطه دوم شاهد صاحب الزمان(عج)، محمدامین کاووسی در رشته خوشنویسی از دبیرستان متوسطه اول شاهدامام صادق(ع) و دانش آموز فرناز عسکری در رشته وبلاگ از دبیرستان متوسطه دوم شاهد مطهره حایز رتبه های اول استانی و همچنین گروه سرود آموزشگاه ابتدایی پسرانه حضرت امام حسین(ع) موفق به کسب رتبه اول سرود همگانی در این دوره از مسابقات پرسش مهر رییس جمهور محترم شده اند.

  وی این موفقیت را به جامعه فرهنگیان و دانش آموزان فرهیخته کاشمر تبریک گفت.

  شایان ذکر است هفدهمین مسابقات پرسش مهر رییس جمهور با طرح این سؤالات که خشونت از کجا نشأت گرفته است؟ چگونه عده ای خشونت را می آموزند؟ در برابر خشونت چگونه باید ایستادگی کرد؟» در مهر ماه سال تحصیلی   96-95 در سه سطح دانش آموزی، فرهنگیان و اولیا برگزار شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.