• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » پاسخ عجیب مشاورعالی استاندار به جزئیات سفر ۲۸ مدیر به اروپا
  کد خبر : 2012914

  پاسخ عجیب مشاورعالی استاندار به جزئیات سفر ۲۸ مدیر به اروپا

  پاسخ عجیب مشاورعالی استاندار به جزئیات سفر ۲۸ مدیر به اروپاReviewed by on Feb 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، مهرداد ابراهیمی، مشاور عالی و مدیر کل حوزه استانداری خراسان شمالی در پاسخ به اهداف و جزئیات سفر ۲۸۸ مدیر اجرایی استان به دو کشور آلمان…

  پاسخ عجیب مشاورعالی استاندار به جزئیات سفر ۲۸ مدیر به اروپاReviewed by on Feb 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر اترک، مهرداد ابراهیمی، مشاور عالی و مدیر کل حوزه استانداری خراسان شمالی در پاسخ به اهداف و جزئیات سفر ۲۸۸ مدیر اجرایی استان به دو کشور آلمان فرانسه ابراز بی اطلاعی کرد در حالی که طبق شنیده ها نام وی نیز در لیست مسافران این سفر است.

  ابراهیمی اظهار کرد: اطلاعات سفر در حوزه بنده نیست و درباره سفر از معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی و مدیر کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی سوال کنید.

  ابراهیمی در پاسخ به این سوال که شما مدیر کل حوزه دفتر استاندار خراسان شمالی هستید، چطور از این موضوع سفر خبر ندارید؟ گفت: اطلاعات بنده مثل اطلاعات شما است که در تلگرام منتشر شده است.

  وی همچنین در پاسخ به این گفته که منابع غیر رسمی نام برخی از مدیران اجرایی را که به این سفر خواهند رفت را اعلام کرده اند و نام شما در این لیست سفر اعلام شده است، عنوان کرد: هر کسی که به این سفر می رود حتما با سفر ارتباطی دارد، مگر وقتی رئیس جمهور به یک سفر می رود، می شود که بدون رئیس دفترش به سفر برود.

  وی همچنین تصریح کرد: تا آنجایی که بنده در جریان هستم شخصی به عنوان روابط عمومی این سفر انتخاب شده است تا اطلاعات این سفر و نشست هایی که در طول این سفر انجام خواهد شد را به صورت متن و عکس از طریق تلگرام منتشر کند.

  ابراهیمی در پاسخ به این سوال که این شخص منتخب به عنوان روابط عمومی را به رسانه های استان معرفی کنید؟ گفت: او از همکاران رسانه ای شما است.

  ابراهیمی در تماس دوباره برای معرفی شخص منتخب روابط عمومی سفر گفت: دیگر به بنده زنگ نزنید و تلفن را قطع کرد.

  ایزدی، مدیر روابط عمومی استانداری خراسان شمالی نیز در پاسخ به این سوال که شخصی که به عنوان روابط عمومی این سفر انتخاب شده اند، چه کسی است؟ اظهار کرد: بنده از این سفر هیچ خبری ندارم، فقط می دانم که برخی از مدیران می خواهند به این سفر بروند و بنده این شخصی را که به عنوان روابط عمومی سفر انتخاب شده است را نمی شناسم.

  لازم به ذکر است، طی چند روز اخیر دفتر عصر اترک تماس های بسیاری با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان شمالی گرفت تا درباره تشریح اهداف و جزئیات برنامه ای این سفر سوال کند، که به این تماس ها پاسخ داده نشد.

  یحیی نیکدل، مدیرکل صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی نیز در پاسخ به سئوال خبرنگار ما اعلام کرده جزئیات در سایت منتشر شده و با اعلام اینکه در جلسه  حضور دارد از پاسخ دادن خودداری کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.